#Манікюр

Манікюр в домашніх умовах

Не буду зараз говорити про лаки, оскільки в їх різновидах зовсім не розбираюся. Та й взагалі від лаків у мене псуються нігті – варти лише раз нафарбувати, як відразу вони починають шаруватися та ламатися. Але в житті кожної жінки бувають моменти, коли шкіра рук сильно брудниться й загрубіває, а нігті стають такими, що соромно виходити в люди (будь то приготування страв з грибів/молодої картоплі тощо, генеральне прибирання чи робота на городі), і тоді в пригоді стане мій простий рецепт.

Нам всього лише знадобляться гаряча вода, сіль та сода. З цих інгредієнтів потрібно приготувати розчин, в якому потримати руки протягом 15-20 хвилин. На літру води потрібні приблизно 1 столова ложка солі (якщо у вас знайдеться морська, то це ще краще) і 1,5 чайної ложки соди.

Крім очищення та відбілювання даний розчин укріплює нігтьову пластинку і стимулює її ріст, а шкіру робить ніжною й шовковистою.

Як кажуть, все геніальне – просто)

#МанікюрВДомашніхУмовах #Манікюр

PS. Щоб попередити всі питання скажу, що це був виноград)
Лак кракелюр. Що це таке?
#Кракелюр #Манікюр #Лак
Ви чули коли-небудь таке поняття, як кракелюр? Я зіткнулася з цим вперше. Обирала лак, а тут мені кажуть, що лак - кракелюр. Я, звичайно, знала, що бувають лаки, що розтріскуються, а от з терміном зіткнулася вперше :-).
Технологія використання лаку наступна:
1. Нанести прозору основу.
2. Потім покрити нігті кольоровим лаком.
3. Після висихання кольорового лаку нанести лак-кракелюр.
4. Покрити зверху лаком-закріплювачем. Можна також скористатися сушінням.
Можна експериментувати з різними кольорами. Я купила коричневий, хочу спробувати в якості бази взяти ті, що на першому фото. Сподіваюся, вийде, як на картинці :-)
А які кольори обрали б Ви?
Лак #шелак / #shellac або звичайні лаки?

Я роками купувала собі яскраві #лаки для нігтів. А як же? На усі випадки життя. Особливо влітку я робила яскравий #манікюр та #педикюр, коли кожен нігтик мав свій колір (дублюється на іншій руці/нозі). Та ось біда: лаки тримаються на нігтях мало, лущаться, обдираються, сколюються. І на повторні манікюри або фарбування витрачалося багато часу, а інколи і коштів. Крім того, важливу роль відіграє і стан нігтів. В мене #нігті тонкі та постійно шаруються. Ось і знайшла я альтернативу звичайному лаку. #ГельЛак шелак - інноваційне #покриття для нігтів. Він позитивно впливає на стан нігтів: зміцнює і допомагає набути гнучкості та міцності одночасно. Гель-лак для нігтів має цілий ряд додаткових переваг, а саме: покриття тримається більше трьох тижнів, не розтікається при нанесенні, не розтріскується, не сколюється, а також тривалий час зберігає сяючий блиск і насичену глибину кольору. Разом з цим, порахувавши затрати я зрозуміла, що нанесення лаку шелак набагато вигідніше, ніж купувати постійно звичайні лаки.
#Рукоділля

#МатовийМанікюр

Зазвичай я полюбляю глянцевій #манікюр, або повністю з бльосток. То не так давно звернула увагу на #МатовийМанікюр. Він мені ще більше сподобався, бо полюбляю темні кольорі лаку для нігтів. Такий лак можно придбати в магазині, але він коштує дорого, приблизно 100 грн за міні-флакончік.
Знаю секрет для єкномії, хочу поділитися. Матовий манікюр гарно виглядае коли колір не прозорий а насичений. Приготуйте миску с закіпівшою водою, або єлектро-чайник з закіпівшою водою. Нанесіть #лак на одну руку нігтів та потримайте над паром приблизно 10-15 секунд. Лак одразу стае матовим. Потім другу руку так само, спочатку нанесіть лак, потім потримайте над паром.
На фото темний та світлий колір, мені обидва подобаються. З матовим манікюром так само можна робити різні малюнки, стрази приклеїти або поєднати з глянцевим коліром.
Завжди хотіла собі маленького "кишенькового" песика, зокрема, йоркширського тер'єра. Така гарнюня.))) Особливо з бантиком на голові, та в якомусь костюмчику)) Але, як дізналась, скільки коштує #цуценя - ледве не оціпеніла! Це ж жах! Окрім, цього в перший рік його життя треба викласти кругленьку суму на усілякі щеплення, а таким собакам потрібно більше щеплень. Про вартість одягу, для цих тваринок я вже мовчу! Мій одяг коштує, напевно, дешевше)) Догляд теж круто спустошить #бюджет - постійні стрижки, #манікюр. А без цього не обійтись. Ще одна особливість - їх не можна залишати самих надовго - в них може початися депресія.((Так, хтось скаже, що це ті ж самі діти - на дітей не жалкують же грошей. Можливо, але, як на мене, не можна порівнювати дитину і собаку. #Собака не повинен приносити стільки клопоту. Напевно, це ще одна "іграшка" для багатих (хоча й звучить грубо), яку дозволити собі може далеко не кожен.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).