#МобільнийТелефон

Кишенька для мобільного.

Чоловік сказав, що йому потрібен якийсь #МішечокДляМобільного, щоб причепити його в робочій машині на панель та тримати #МобільнийТелефон у ньому, а не в кишені сорочки.
Купувати спеціально якийсь мішечок не хотілось: і через гроші, і через самолюбство. Бо я ж таки щось та вмію зробити своїми ручками.
З чого ж його зробити, ще не маючи в квартирі складу із клаптиків на кшталт "може колись знадобляться"? Пару днів я буксувала, а потім сяйнуло: а #СтаріДжинси? Ось тільки їх я і складую наразі! Все сподіваюсь, що колись дам їхнім вцілілим, та таки достатньо великим та добротним, залишкам друге життя. )
Отож, взялась за справу. Провела ревізію, та вибрала чудовий варіант: #джинси із подвійними задніми кишенями. Внутрішня #кишенька, що поменше, ідеально підходила для втілення в життя моєї ідеї!
Вирізала по шву. А задню частину кишеньки зробила трохи виступаючою над передньою. Десь на 1 см. - саме стільки залишалось вільної тканини (далі йшов серйозний шовчик).
Для збереження форми придумала приєднати до заднього "хлястика" порожній стержень від гелевої ручки. Приметала його до хлястика із вивороту, а щоб не випадав - на кінцях пробила його голкою та прошила тою ж ниткою.
Далі сплела петлю для гвіздочка. Таку, як на штори роблю завше. Без гачка, без якихось допоміжних засобів. Пальцями. Дуже швидко і просто. Відступаю від кінця нитки скількись, щоб його потім можна було вставити у голку та пришити. Роблю такий собі вузлик, а через його незатягнуту петлю протягую другу петельку, третю протягую крізь другу, четверту - крізь третю... Виглядає плетиво так само, як шов "косичка" при вишиванні. Залишаю нитку, щоб із другого кінця петлю пришити. Ото й усе.
#Петля пришита до середини "хлястика" моєї кишеньки. Тепер останній штрих - обметала боковушки хлястика та обметала ще раз його верх.
Далі мене поперло - хотілось зробити якусь вишивку - чи то сердечко, чи то машину або м'яч, але чоловік зупинив, сказавши, що йому треба #нейтральна кишенька. Без прикрас. Що ж, іншим разом не буду йому хвастатись проміжним варіантом, а відразу покажу готовий, і буде він прикрашений так, як я схочу! )))
#першиймобільнийтелефон
#девайс
#гаджети


А яким був Ваш перший #мобільнийтелефон?

Нещодавно, переглядаючи фото в інтернеті, я натрапила на картинку зі своєї улюбленої мобільної гри. І так ностальгічно це виглядало.

Я вирішила згадати незлим, тихим словом всі мобільні телефони, які були в мене за моє життя.

Я настільки довго живу на Землі (36 років), що встигла покористуватися пейджером. Пам'ятаю, цей унікальний для того часу #девайс. Для його використання потрібно було подзвонити оператору, та залишити повідомлення для абонента під номером.
Перший величезний телефон чоловіку видали на роботі. Це був фантастичний апарат. Я працювала тоді в школі і, іноді, прохала чоловіка дати мені його з собою. Діти, вони і в 23 діти.

Моя родина (батьки та молодша сестра) жила тоді в містечку #Лозова, Харківської області. Я з чоловіком жила в місті Харків. Якось, на вихідні, я поїхала додому, та взяла з собою мобільний телефон. В Лозової, на той час, мобільного зв'язку ще не було, але, похизуватись телефоном дуже кортіло. Ми з сестрою, шли по вулиці, та по черзі доставали телефон, і робили вигляд, що розмовляємо.
Ця гра здавалася нам дуже цікавою, люди здивовано оберталися, ми почували себе дуже крутими, аж доки знайомий хлопець не спитав, що ми робимо - тут ще немає мобільного зв'язку. З цієї хвилини ми награлися.

А улюблена всіма гра змійка? Це ж така захоплива гра була. Чорно-білу змію можна було вирощувати годинами, приєднуючи крапку за крапкою.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).