#Поради

Лісові пожежі: як захиститися від диму?

На сьогодні це питання є дуже актуальним, адже багато населених пунктів затягнуло димом від палаючих лісів та торфовищ. Пахне неприємно, дихати важко… та й для організму це дуже шкідливо. Тому ось декілька рекомендацій.

1. Потрібно спробувати покинути місто та поїхати туди, ще чисте повітря (елементарно, кеп! але занадто утопічно).

2. Постарайтесь поменше виходити на вулицю, особливо зранку, відмовитись від прогулянок та відпочинку на природі.

3. Тримайте вікна та двері щільно закритими. Якщо це неможливо (спека ж на вулиці), то затягніть відкриті вікна мокрою марлею, складеною декілька разів, чи іншою натуральною тканиною.

4. Частіше проводьте вологе прибирання в будинку.

5. Відмовтесь від фізичних навантажень та занять спортом (щоб не провокувати глибоке дихання).

6. Перегляньте раціон та збільште у ньому кількість кисломолочних продуктів, фруктів, овочів та рідини.

7. Відмовтесь від куріння.

#ЛісовіПожежі #Поради #Здоровя

***

У нас вже 3 дні немає чим дихати, сьогодні хоч дощ трішки врятував ситуацію.
Як перестати їсти солодке?
#Психологія #Залежність #Солодке #Торт #Родзинки #Поради #Відпочинок
Це питання задає собі кожна панянка, яка хоче влізти у своє улюблене плаття :-)
Дійсно, чому ми їмо солодке? І чому від нього так важко відмовитися?
По-перше, перестаньте себе жаліти. Нас у дитинстві балували шоколадками, коли хотіли задобрити. Ось цю невірну модель ми ввібрали з самого дитинства.
По-друге, пройдіть обстеження у лікаря. Може бути справа не в психології, а в фізіології. Ваш організм вимагає глюкозу, тому що хворий. Така тяга до солодкого властива діабетикам, людям з гормональними порушеннями, в стані стресу і т.д.
В третє, щоб позбутися залежності, заведіть собі іншу залежність. Наприклад, від тренажерного залу. Навряд чи захочеться з'їсти цукерку або мармеладку після виснажливого тренування, адже вона перекреслить всі зусилля одним махом.
По-четверте, замініть шкідливі солодощі на корисні. Наприклад, курага, родзинки, фініки цілком можуть замінити звичні пряники, шоколадки і печеньки. До речі, не завадило б запровадити традицію корисних солодощів і у вашому оточенні (вдома, на роботі і серед друзів).
#Поради тим, хто хоче кинути #палити.

Кожного ранку починайте #курити якомога пізніше. Коли купуєте #цигарки, пишіть десь у блокноті їх вартість. Потім підрахуйте, скільки грошей можна зекономити й купити щось необхідне. Викурювати слід лише половину цигарки. Заховайте подалі з видимих місць усі речі, котрі зайвий раз нагадують про #паління. Частіше відвідуйте людні місця (театри, музеї, ресторани і т.п.), де заборонено курити. Спробуйте курити через день, потім через два, через три і т.д. Побийтеся об заклад із товаришем (бажано протилежної статі), що зможете відмовитись від паління; Ви ж повинні будете дотриматись свого слова!
Які ще є «працюючі» поради? Що допомогло саме Вам позбутися пагубної звички?
Що робити аби #ялинка стояла довше?
На дворі #Різдво, а в багатьох моїх друзів вже починає осипатися #НоворічнаКрасуня.Та й моя ялинка вже виглядає не такою пишною як на #НовийРік. Прочитавши багато інформаціїї та спитавши #поради у друзів, я склала список правил по догляду за ялинкою. Отже:
1. Ялинка довго стоїть у воді - про це знають всі, але ще довше вона стоїть у землі. Якщо до грунту додати звичайне органічне добриво (для квітів, кактусів чи городніх культур), то Ваша ялинонька буде стояти і на #Водохрещу.
2. Якщо Ви все ж обрали ємність з водою, не забувайте що рівень води повинен завше бути вищим за зрізану кору.
3. Також можна згадати метод наших бабусь та додати до води аспірин, гліцерин або цукор.
4. Ялинка не повинна стояти біля батареї або на протязі.
5. #Прикраси на ялинці не повинні бути занадто важкими. До кожного дерева необхідно підбирати індивідуальні прикраси, в залежності від товщини гілок.
6. Якщо в #домі є коти (а в мене їх четверо), то ялинка може не дожити навіть до Різдва. Але не засмучуйтесь по-перше потрібно брати маленьку ялинку, по-друге ні в якому разі не чіпляйте дощик та #гірлянди, по-третє поставте її на максимально високе місце без можливості дістатися до красуні з меблів або підвіконня.
7. Насолоджуйтеся красою та ароматом своєї ялинки і вона обов'язково стоятиме довго.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).