#Поради

s.m.b.wall.wall

2015-09-04 22:29
На сьогодні це питання є дуже актуальним, адже багато населених пунктів затягнуло димом від палаючих лісів та торфовищ. Пахне неприємно, дихати важко… та й для організму це дуже шкідливо. Тому ось декілька рекомендацій.
1. Потрібно спробувати покинути місто та поїхати туди, ще чисте повітря (елементарно, кеп! але занадто утопічно).
2. Постарайтесь поменше виходити на вулицю, особливо зранку, відмовитись від прогулянок ....Читати більше
11
26
2015-04-14 21:59
Це питання задає собі кожна панянка, яка хоче влізти у своє улюблене плаття :-)
Дійсно, чому ми їмо солодке? І чому від нього так важко відмовитися?
По-перше, перестаньте себе жаліти. Нас у дитинстві балували шоколадками, коли хотіли задобрити. Ось цю невірну модель ми ввібрали з самого дитинства.
По-друге, пройдіть обстеження у лікаря. Може бути справа не в ....Читати більше
16
10
2015-02-05 00:04
#Поради тим, хто хоче кинути #палити .
Кожного ранку починайте #курити якомога пізніше. Коли купуєте #цигарки , пишіть десь у блокноті їх вартість. Потім підрахуйте, скільки грошей можна зекономити й купити щось необхідне. Викурювати слід лише половину цигарки. Заховайте подалі з видимих місць усі речі, котрі зайвий раз нагадують про #паління . Частіше відвідуйте людні місця (театри, музеї, ресторани і т.п.), де заборонено курити. Спробуйте курити через день, ....Читати більше
6
11
2015-01-06 20:06
Що робити аби #ялинка стояла довше?
На дворі #Різдво , а в багатьох моїх друзів вже починає осипатися #НоворічнаКрасуня .Та й моя ялинка вже виглядає не такою пишною як на #НовийРік . Прочитавши багато інформаціїї та спитавши #поради у друзів, я склала список правил по догляду за ялинкою. Отже:
1. Ялинка довго стоїть у воді - про це знають всі, але ще довше вона стоїть у землі. Якщо до грунту додати звичайне органічне добриво (для квітів, кактусів чи городніх ....Читати більше
20
4

© 2010 - 2024. Всі права захищено.