#Творчість

Браслет з резинок французька коса

#Рукоділля
#Творчість
#БраслетЗРезинок

Нещодавно донька попросила мене купити їй набір для плетіння браслетів з кольорових резиночок. Я про таке навіть не чула, в дитинстві ми активно плели різні браслети з бісеру. Пішли до магазину рукоділля і справді — там величезний вибір цих резиночок, застібок для браслетиків. А ще є спеціальні вилки — рогатки для плетіння і верстати для більш продвинутих користувачів. Для початку я купила самий простий набір до якого входили самі резинки, гачок для плетіння і рогатка. Прийшли додому, розгорнули інструкцію. Я стала пояснювати доньці як плести, в неї не виходить, вона засмучується. А потім вона взяла весь цей набір надвір до подружок, старші дівчата показали і донька прибігла додому з першим сплетеним браслетиком. Але він був найпростіший, захотілось чогось красивішого і складнішого. Пішли в інтернет і по цьому МК донька сплела самостійно свій перший браслетик на рогатці
https://www.youtube.com/watch?v=syTd-XXF--Y
Взагалі заняття цікаве, дітям подобається. Але задоволення не з дешевих. Невеличкий набір резинок — 25 грн, а верстат — 150 грн.
Шлях до мрії, який залишився нездоланим в юнацькі роки
#Відпочинок
#Творчість
#Музика
Певно в кожної людини були під час періоду юності, у шкільні годи, наприклад, якісь не дуже значущі, але на той час вагомі бажання.
Щодо мене, то в мене було бажання навчитись грати на бас-гітарі та створити гурт, який би грав музику у стилі Black/Death чи Doom Metal. Намагався навчитись спочатку на звичайній, бо у друга було таких в достатку, але пальці у мене ніяк не хотіли правильно затискати струни, тому я подумав, що може вийде на бас-гітарі, там струн менше, та вони товстіші, але відсутність зайвих грошей на придбання цього інструменту поховала і цю ідею. Взагалі я був у шкільні годи під враженням від важкої тому, то ж припало мені на думку, що можна не вчитись грати на інструментах взагалі, а просто бути вокалістом. Але на репетиціях у друзів, куди я ходив, було кому співати, то ж і тут якось не склалось. Та й соромився я трохи, чесно кажучи, впевненості не вистачало.)
Я на тому тижні вперше заспівав у караоке в барі, до речі, але я був у такому стані, коли сором’язливість відступає на 10-й план. Та й співали ми з товаришем дуетом. =)
А зараз я слухаю ту ж саму музику, але того бажання вже немає. Певне на все свій час. Хоча хто знає, може ще випаде нагода, яка стане стимулом до появи жаги навчитись грати на бас-гітарі, адже життя таке непередбачуване.))
Котик зі шкарпетки

#ДитячаТворчість
#Творчість
#Аплікація
#ТворчістьВедмежатка

Донька моя знову захворіла. Надвір вийти не можна, бо температура, телевізор у нас під забороною через певні проблеми зі здоров'ям. Тож що робити, як не малювати, ліпити та читати книжки. Колись давно я купляла книжку з дитячої творчості і там мала знайшла, як зробити кота зі шкарпетки. Закомандувала робити. Знайшли шкарпетку, вату, гудзики, взяли нитку з голкою і приступили. Дитина набила майбутню кицьку ватою, під моїм контролем пришила хвостик і зашила дірочку. Вату пропонувалось клеїти на двосторонній скотч, але в нас його немає тож клеїли на звичайний ПВА. Гудзики на суперклей. Ось така кицька в нас вийшла -)
Листівки до свята 8 березня
#8Березня
#Малювання
#ДитячіПоробки
#Творчість
#ТворчістьВедмежатка


Напередодні свята 8 березня дитина замучила нас питанням, що їй подарують. На моє питання, що вона подарує нам донька відповіла, що вона жінка, а жінки жінкам подарунки не роблять... я сказала, що не роблять, але бабусі та хрещена зрадіють, якщо вона підпише і подарує їм листівки. І ось що вийшло. Кицька була змальована з картини, яку ми розфарбовували раніше. А ось чарівна конячка нафнтазувалась. Кольори жовтий і блакитний обрались не випадково, конячка у нас патріотка. А конструкція поруч — це чарівний робот, що виробляє листівки до 8 березня і дарує всім жінкам планети. Маленька листівочка з вісімкою — для мене. Робили в школі -)
#Творчість
#ДитячаТворчість
#ТворчістьВедмежатка


У мого чоловіка був день народження. Кожного року дитина малює йому малюнок в подарунок. Цього року захотіла малювати фарбами. Ну хочеш – роби. Намалювала спочатку олівцем, потім розфарбовувала акрилом. Я їй тільки фарби наклала в палітру. Що вона малювала і як розмальовувала не контролювала. Через деякий час несе мені творіння. Я питаю, чому равлик не торкається землі? Мала відповідає – мама, ну ти не розумієш чи що. Це – чарівний равлик – він з крильцями, і він літає в небі, а не по землі повзає. З пташками. Справді, мама до такого не додумалась -))) А зі зворотного боку ще й привітання написане -)
Листівка з елементами скрапбукінгу
#Рукоділля #Творчість #Листівка
Дуже важливою частиною виховання дітей є спільна творчість. Тому ми з донькою часто виготовляємо разом різноманітні поробки і листівки. Це не займає багато часу, але допомагає зблизитися дитині з батьками. Зараз хочу показати одну з листівок яку ми зробили на подарунок для бабусі. В ній немає нічого складного, для її виготовлення ми використовували картон, атласну стрічку, готові роздруковані надписи і квіти. Технологія виготовлення повністю залежить від віку дитини, в деяких випадках, якщо дитина ще маленька вирізати всі деталі доведеться вам заздалегідь, якщо ваш малюк уже вміє добре користуватися ножицями, вирізання квітів можна доручити йому.
#Творчість
#ДитячаТворчість
#Гравюра
#ТворчістьВедмежатка

Сьогодні мі спробували зовсім нове заняття. Намагались зробити гравюру. В магазині був доволі великий вибір, але моя донька захотіла саме цього тигра. Це зображення досить складне, але захотіла — то купили. Гравюра — це чорний фон, на якому ледве видніються контури малюнка. В комплект входить паличка з металевим загостреним кінчиком, яким необхідно шкрябати по контурам і тоді виходить малюнок. Дитина терпляче просиділа над гравюрою майже три години. Вийшло досить непогано, як на її вік. Тільки малюнок наступного разу необхідно обирати простіший, з меншою кількістю складних рисочок.
#творчість
#мьяка_іграшка

Ось такі променисті сонечкі оселилися у нас в будинку.

В кожного в господарстві є залишки пряжі, шматочки тканини, що залишилася від шиття, колекція старої біжутерії. Ми з дочкою вирішили все це багатство перетворити на м'яких і веселих друзів. Черепашки і сонечкі, конячки і коти. Очі - намистинки, наповнюємо ми їх ватою або синтепоном. А вони наповнюють наше життя теплом.

А якою творчістю займаєтеся ви довгими зимовими вечорами?
#ДитячаТворчість
#Творчість
#Розмальовки
#РозмальовкиФарбами
#ТворчістьВедмежатка

Зараз дитина хворіє, і щоб чимсь її порадувати купила їй розмальовку акриловими фарбами. Комплект коштує 35 грн. В нього входить два малюнки, пензлик і фарби 12 кольорів. На відміну від попередньої покупки всі фарби були гарної якості. А ось якість картону як завжди розчарувала — фарба лягала нерівномірно. Але це як на мене. Дитині все одно як лягає фарба, для неї важливий процес. Серед фарб не було малинового кольору. Я трішки помучилась, змішуючи їх в різних пропорціях. Потім плюнула ,відкрила дитині гуашеві фарби, сказала, щоб малювала такими. Тільки обережно, бо вони довше висихають.
#ДитячаТворчість
#Творчість
#Аплікація
#Малювання
#ТворчістьВедмежатка


У нас в сім'ї січні два дня народження — у моєї мами і у свекра. Я хотіла. Щоб і дитина внесла свою частку в подарунок. Вирішила, що для неї найлегшим буде зробити власноруч листівку і підписати.
Походила по різним сайтам і знайшла непоганий, де були приклади нескладних листівок на різні випадки. Аплікація на кольоровому картоні. Але кольорового картону в мене вдома не знайшлось.
Тому вирішили використати наші улюблені фарби. Вийшов творчій мікс — малювання + аплікація.
Я допомагала вирізати дрібні деталі і підказувала куди і в якій послідовності їх наклеювати.
Листівка з пташками і серденьком в прикладі була валентинкою, але дочці сподобалась і тому стала вітанням для діда. А з квіткою — для бабусі.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).