#валентинки

#Свято
#ДеньСвятогоВалентина
#Валентинки


Сьогодні свято. Так повелось ,що моя сім'я цей день ніяк не святкує. Взагалі. Для нас він нічим не відрізняється від усіх інших. Але донька цього року пішла до школи і там їм розповіли, що є таке свято. Що в цей день є традиція дарувати валентинки всім людям, яких любиш. Дитина прийшла, змусила бабусю купити валентинок майже на весь клас (бо вона з усім дружить і повинна усіх привітати). Я пошепки сказала чоловіку, хай запасається валентинками, бо донька буде чекати на подарунок. Всі куповані листівки дитина роздарувала, тож нам з чоловіком дістались саморобні -))) Фіолетова для тата, рожева для мами. Велике серденько - то доньчин подарунок від однокласника. А з квіточкою - символічна валентинка, яку вони робили до свята весни, мабудь щоб зим було не сумно, що вона вже майже закінчилась -)))
Медсестра, що ходить до нас робити доньці масаж подарувала дитині чудові прикраси у волосся жовто блакитного кольору. Дрібниця, а приємно - )))
Сьогодні #ДеньСвятогоВалентина

Ось і настав цей довгоочікуваний день, який із завмиранням #серця так чекала наша #молодь. Сьогодні школярі, студенти та романтично налаштовані дорослі будуть дарувати один одному #валентинки, акуратно упаковані #подаруночки, повітряні кулі у вигляді серця, смачні солодкі #сюрпризи. Маленький подарунок, наприклад, кільце або кулон можна разом з валентинкою покласти в шкатулку у вигляді серця - вийде вдале поєднання приємного з корисним. Написати поздоровлення зі святом можна не тільки на маленькій валентинці, учні шкіл можуть написати на шкільній дошці або невеликому плакаті, а дорослі придумати щось більш оригінальне. Головне - це гарний #настрій і посмішки, тоді свято буде світлим і добрим, найбільше запам'ятається.
#ДеньСвятогоВалентина
Наближається день всіх закоханих. Існує багато легенд становлення цього свята. Воно має багатовікову історію. В наш час це романтичне #свято #кохання та #щастя. Привід зізнатись у світлих почуттях чи запропонувати руку та серце. Або ж ще чимось приємно здивувати кохану людину. Ба, навіть просто зробити приємний #подарунок.
Головним атрибутом цього свята є #валентинки. Популярним образом є #серце. Найпростіший спосіб звернути на себе увагу - подарувати валентинку у вигляді серця.
Все то добре, але я от вирішив на цьому святі трохи підзаробити грошей.)) Дівчини в мене на цей час немає, в коханні зізнаватись нікому. Тому у найближчі три дні мені належить рано виходити з дому, весь день стояти на вулиці з валентинками та втомленому ввечері повертатись додому. Надіюсь, мені пощастить та я їх всі продам. =)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).