Кактусові.
Продовжую про #виставкуКвітів та кактуси, які мене вразили цього року.
Минулого разу я показала вам фотографії невеличких за #розміром кактусів, які спеціально розставили рядами на високих столах та лотках, щоб можна було розглянути кожен з них дуже уважно.
Їх там було безліч - не злічити. Кожен малюк-кактус був висаджений в маленький квадратний або круглий #горщик й тому можна було любителям кактусів придбати кілька горщиків з різними #видамиКактусів.
Сьогодні я хочу показати вам фотографії із зображенням як #маленьких кактусів, так і #величезних.
Ці прямі високі й великі круглі #кактуси були встановлені в ящики та піддони, деякі з них розставлені на землі серед інших квітів так, щоб проходячи повз них, люди могли зупинитися та поцікавитися необхідною інформацією про кожен кактус окремо. Такі кактуси були висаджені у великі та глибокі горщики, важили багато, коштували дорого й тому купували їх по 1 або 2 одиниці.

Comments 3

  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-30 21:44:18) #
    Красивенькие.
  • indovinello indovinello (2015-10-26 05:37:52) #
    Мені подобаються кактуси. Є у цієї рослини якась завершеність ліній, гармонія малюнку. У дома маю декілька екземплярів. Хотілось би ще придбати, але у магазинах нашого міста не великий вибір. Шкода що до Харкова так далеко, там би я вже точно вибрала якусь цікавеньку рослину і скоріше всього це був би кактус.Текст для перекладу
  • Alex_S_Straus Alex_S_Straus (2015-10-27 16:55:34) #
    Прекрасні рослини! Один із найяскравіших прикладів пристосування до реального життя. Вони приживаються там, де решта гине. Витончені і неприступні водночас. Чомусь завжди викликають захоплення. Це ніби "філософський камінь" на власному підвіконні.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).