indovinello

indovinello
Images
Friends (33)
Followers (1)
#рецензія
#фільмСтрінгер2014

Немала нагоди переглянути раніше, та краще пізніше чім ніколи. Художній #фільм «Стрінгер» 2014 року випуску — один із кращих фільмів року.

Головний герой - яскраво виражений соціопат із синдромом макіавеллізма, маніпулятор, цинік, ігноруючій любі моральні цінності. Мені імпонує #ДжейкДжилленхол як чоловік, як актор, мене вражає його здатність набувати любу форму і вигляд. #Актор виглядає органічно практично у кожному амплуа. Його персонажі філігранно продумані і різноманітні! Та у цьому образі він просто вражає, і я віднесла його до своїх самих улюблених акторів. Без сумнівів, стрінгер-Джилленхол вражає високим класом гри!

Беземоційність героя жахає, Джек Джилленхол демонструє прорив у акторській кар'єрі, Ця роль, на мою думку, найкраща у актора. #Режисер і #сценарист, як справжні митці, зрозуміли тенденції у психології нинішнього людства. Так, ми всі по-троху стрінгери. Іноді вражаєшся цинічності теперішнього покоління, а що чекає людство надалі?
Чудовий сценарій, з динамікою зростання з початку до кінця. Герой розкривається поступово, але його образ не трансформується, він розкривається по-троху і ми розуміємо — герой був таким від початку.
Фото музею на відкритому повітрі.
#КозацькіФортекаційніСпоруди

Виникло бажання поділитися історією селища у якому я народилася. Розташоване воно у Донецькій області Слов'янського району. І має назву #Майдан. Це для тих хто говорить, що у нас ніколи не жили українці. Просто пам'ять про це стиралася на протязі дуже великого часу. У нашому етнографічному музею, розташованому на свіжому повітрі, розказують, що сюди приїхав пан Бантиш з російськими селянами ї тут вони осіли. Не знаю скільки було тих переселенців, та чому всі мешканці розмовляли українською мовою, ніхто не пояснює. Та моя бабуся розповідала, що її дід був #козак. А від мого дому за 100 метрів розміщувалися, якісь дивні земляні насипи, схожі на #фортекаційніспоруди, По їх будові можна здогадатися, що оборону можна було вести на всі сторони. Такий собі козацький блок-пост по-сучасному. Зараз вони повністю зруйновані, та я їх пам'ятаю з дитинства. Має те місце назву "Могила". У дитинстві я про це не замислювалася, та тепер розумію. Там загинули #козаки, останні захисники #козацькоїдержави, від російського війська. А на місці де ми живемо, збиралися козаки і радилися як далі жити. Кожна родина, крім основного прізвища, мала ще кумедне прізвисько, наприклад Курінні, Коритьки і т.д.. Тепер хочу на тому місці збудувати #памятнийхрест, щоб ця сторінка нашої історії, не була забута у майбутньому. І ніхто не сумнівався, що Донбас це Україна.
#РікКозиВівці
Напередодні 2015, хотілося створити щось особливе, щоб відсвяткувати наступаючий #НовийРік з атрибутами притаманними тільки цьому року. Створити святкову і незабутню атмосферу. Разом з дітьми, надихнувшись фото спробували з підручних матеріалів змайструвати символ цього року #Вівця #Коза. Цей атрибут чудово прикрасив нашу оселю. З цією прикрасою 2015 року, зокрема, ми святкували і #Різдво — сімейне свято.

Для виготовлення непотрібні спеціальні матеріали — все знаходиться у нас під рукою: папір, картон, вата, ватні тампони, одноразові тарілки, олівці, клей, маркер. Не обов'язково виготовляти схожі на сто процентів аксесуари. Варто підключити свою увагу, старанність, фантазію і створити свої несхожі на інші #обереги, які прикрасять вашу оселю на весь наступній рік. Удачі!
У переповнених мегаполісах, залишаючись на одинці, люди розпочали розводити домашніх улюбленців. Це звірі, котрі заповнюють наш відпочинок, додають наснаги, а іноді здається, вони нас розуміють. І яка б не була домашня тваринка —#болонка, #папуга, #сова,# хом'ячок, #морська свинка, або навіть якимсь екзотичний вид, людина піклується, плекає і доглядає його, маючи надію на прихильність, вірність у відповідь.


Домашні улюбленці завжди поруч, але одна справа коли це #кошеня та зовсім інша коли масивний отруйний павук, скорпіон, чи гігантський мадагаскарський тарган — Блаберус гігантус, довжина якого 8 см, з жорсткими крилами і незлагідною вдачею. Та багото хто, із власників рідких звірів, підкреслюють, що до оселі вони приносять спокій, затишок, Так само, як незамінні друзі людини #собаки та #котики.

А яке місце належить домашнім тваринкам у вашому житті? Ті хто утримував #кошеня, або #цуценя, відомо як змінюється життя. З'являються турботи про його здоров'я, про його виховання, що формує умови для його повноцінного членства у сім'ї. Часом трапляється, що тваринка взагалі стає центром подій, участь в яких з захопленням розділяють інші члени родини.трапляється, що тваринка взагалі стає центром подій, навколо якої з захопленням крутяться інші члени родини.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).