Рвані джинси своїми руками

Варто було лише прочитати тут про моду на рвані джинси, як одні з моїх найулюбленіших штанів просто тріснули на коліні. Шкода було неймовірно, але чого довго хвилюватися через таке? Тому я вирішила все-таки врятувати річ, а заодно й зробити її зі стандартної модною)

Отже, для того, щоб зробити рвані джинси в домашніх умовах нам знадобляться манікюрні ножиці (або канцелярський ніж), пінцет та пемза. А щоб намітити майбутні дірки, зручно використовувати простий олівець чи крейду, та я діяла по натхненню і нічого попередньо не малювала.

Ножицями робимо горизонтальні надрізи у задуманих місцях, а пінцетом витягуємо вертикальні сині нитки. В результаті отримуємо симпатичну дірку, злегка закриту білими ниточками. Тепер за допомогою пемзи витираємо її краї, щоб надати завершеності та натурального вигляду. На все про все пішло близько години. Ну а далі джинси просто потрібно випрати.

Бідні штані! Аби вони знали, що я буду над ними так знущатися, то, напевне, передумали б рватися)

#Рукоділля #Джинси #СвоїмиРуками
+1

Comments 6

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-01 16:22:29) #
  Прикольно получилось. у меня знакомая пробовала сама так сделать, но у неё не получилось так, чтобі нитки висели и она расстроилась.
  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-03 00:14:49) #
   Мне показалось, что ничего сложого в этом нет) Вот только рисунок дырок придумать)
   • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-03 15:34:48) #
    Даааа, наши бабушки были бы в шоке от одного названия: "рисунок дырки" ))))
 • hohmoh007 hohmoh007 (2015-10-26 13:33:21) #
  Так охайно, незважаючи на те, що це дірки. Я завжди боялася сама таке робити, за пемзу навіть і не догадалася б. Просто порізати не проблема, а ось зробити дірку з білими нитками для мене було занадто. Дякую за ідею, у мене вже старих джинсів уйма назбиралася :)
  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-29 00:23:58) #
   Нема за що) Поділитесь результатами?)
 • Mazda Mazda (2015-11-02 00:17:14) #
  У вас вийшли просто потрясні джинси! Я і сама не палка прихильниця таких речей. А донька моєї знайомої розповіла мені нещодавно свій спосіб перетворення звичайних джинсів в дуже модні. Води з подругами затирали їх за допомогою наждачного паперу. Мені спосіб здався трохи дивним, але результат вийшов досить непоганий.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).