Браслет з резинок Монстер Хай – чудовий подарунок для прихильниць цього мультику

#БраслетЗрезинок
#МонстерХай
#Рукоділля

Моя донька стала захоплюватись плетінням з резиночок. Вже є перші браслетки, які вона сплела власноруч. Але їй хочеться чогось незвичайного, то більш складні браслетки плету їй я. Поки ми не купили спеціального верстату для плетіння – шукаю відео уроки, де прикраси плетуться на двох стовпчиках: це може бути спеціальна рогатка, або навіть звичайні олівці. Нещодавно я натрапила на цікавий майстер клас з плетіння браслету у стилі Монстер Хай – резиночки використовуються тих кольорів, що домінують у самому мультфільмі і у всіх аут фітах до нього. Він складний для дитини, бо важливо не переплутати послідовність зняття резиночок з рогатки.
https://www.youtube.com/watch?v=OPaWETKrKME

Особливість цього браслету – його не можна носити натягнутим, бо тоді плетіння стає не таким гарним. На одному фото браслет натягнутий, ні іншому – трішки більший зап’ястя.

Comments 2

  • ice2189 ice2189 (2015-06-10 00:18:25) #
    Вы умнички! Дочка, потому что интересуется плетением и "горит" интересом, а Вы, потому как помогаете ей! Некое единство в общих занятиях очень важно!
  • Olly Olly (2015-06-11 13:56:52) #
    Який чудовий у Вас вийшов браслет. Я багато разів бачила набори резинок для плетіння і навіть не могда уявити собі, що з них можна таку красу зробити. Тепер собі теж набор куплю і спробую щось цікавеньке з них сплети. Сподіваюся, що в мене все вийде з першого разу.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).