Як перестати їсти солодке?
#Психологія #Залежність #Солодке #Торт #Родзинки #Поради #Відпочинок
Це питання задає собі кожна панянка, яка хоче влізти у своє улюблене плаття :-)
Дійсно, чому ми їмо солодке? І чому від нього так важко відмовитися?
По-перше, перестаньте себе жаліти. Нас у дитинстві балували шоколадками, коли хотіли задобрити. Ось цю невірну модель ми ввібрали з самого дитинства.
По-друге, пройдіть обстеження у лікаря. Може бути справа не в психології, а в фізіології. Ваш організм вимагає глюкозу, тому що хворий. Така тяга до солодкого властива діабетикам, людям з гормональними порушеннями, в стані стресу і т.д.
В третє, щоб позбутися залежності, заведіть собі іншу залежність. Наприклад, від тренажерного залу. Навряд чи захочеться з'їсти цукерку або мармеладку після виснажливого тренування, адже вона перекреслить всі зусилля одним махом.
По-четверте, замініть шкідливі солодощі на корисні. Наприклад, курага, родзинки, фініки цілком можуть замінити звичні пряники, шоколадки і печеньки. До речі, не завадило б запровадити традицію корисних солодощів і у вашому оточенні (вдома, на роботі і серед друзів).
+4

Comments 10

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-04-14 22:13:16) #
  :)))) посмешил меня пункт 3... заведу себе зависимость от алкоголя, т.к. не люблю спортзал :))) всё правильно, надо бороться со сладостями: поедая их :)
 • kykana kykana (2015-04-14 23:16:52) #
  Если вам мало "маленькое черное платье" - купите на размер больше)))
  Я взагалі солодке не люблю але жити не можу без м'яса і свіжих овочів)))
  Та мою вагу це не рятує ще з дитинства і якщо платя реально замале, то я роблю як написала вище, а потім худну, худну...і влажу в "маленьку чорну сукню" і так все життя)))
 • MIS007 MIS007 (2015-04-14 23:55:45) #
  Від такого неможна відмовитися, бо це солодке дуже-дуже привабливо виглядає й тягне до себе!
 • LeCinda LeCinda (2015-04-15 10:39:41) #
  У мене чоловік залежний від солодкого)) може обійтися без мяса, перших страв якщо є щось солодке. Його мама розповідала, що були часи, коли халву сгущенкою поливав і їв не запиваючи))) Я від солокого не залежна, спокійно можу відмовитися. Але , як показує досвід, дівчата можуть гладшати не тільки від вживання солодощів:)
 • Evgenij Evgenij (2015-04-15 14:43:04) #
  То навіщо ж позбавляти себе простих радощів?! Життя коротке. Й як казала моя покійна мати: "А якщо там, куди я піду, запитають: а чи куштувала ти таке? І то що я їм скажу у відповідь?!" Мій далекий родич був визначним медиком і завжди наголошував; треба дочуватися свого організму. Він краще знає, чого йому треба. Тільки й міру знати теж треба: не цілу коробку тістечок, а одне-два...
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-04-15 15:25:01) #
   :) как наступает весна мой организм кричит, что он жить не может без сладостей, алкоголя, загулов на всю ночь и ежедневных шопингов... :))) как хорошо, что я умею "глохнуть" и этих криков не слышать :)
   • Irina_Dor Irina_Dor (2015-04-15 20:59:14) #
    Да, сила воли - великая вещь!
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-04-15 22:49:09) #
  От остання порада, як на мене, найкраща)) Сама стараюся нею користуватися... але від чорного шоколаду ніяк не можу відмовитись)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).