LeCinda

LeCinda
Images
Friends (102)
Привіт! Є тут хто?:)
Дорогие мамочки, ваши детишки смотрят мультики?:)
Хочу предложить вам интересный канал с яркими обучающими и развивающими мультиками. Буквы, цифры, цвета, фигуры, раскраски и рисовалки, и ещё много всего впереди :) Канал молодой и «зелёный», так что за подписку и лайки буду благодарна:)

Ссылка на канал https://www.youtube.com/channel/UCZ9HFZsnxOSqhU...
Присоединяйтесь:)
Чи можна пробачити зраду?
Останнім часом можна часто почути про те, що #чоловік є полігамна істота і начебто на генному рівні прагне запліднити якомога більше сородичів жіночої статі. А #жінка – моногамне створіння, їй нікуди не потрібно дівати постійно продукований матеріал для подовждення роду, її головна мета – виховати нащадків. Гени є гени, але ж ми давно вже не примати. Як Ви ставитеся до подружньо зради? Чи можна її пробачити? Чи вважаєте Ви, що жіноча зрада є більш «важким злочином» ніж #зрада чоловіка? Звісно, бувають дуже різноманітні життєві ситуації. Зараз я питаюся про зраду не імпульсивну, а усвідомлену. Чи знаєте Ви приклади, коли після зради сім’я залишалася разом?
Прання одягу

Зараз важко уявити родину, в якій відсутня #ПральнаМашина-автомат. Жінки майже забули, як це – терти білизну об дошку, замочувати, викручувати. Памятаю, як в гуртожитку прали джинси руками, а потомі віджимали вчотирьох) А що вже казати про матусь, у яких малі діточки – і як тільки матусі наші встигали з тими горами пелюшок...
Натрапила на одну тему в форумі на рахунок частоти прання. Хтось #одяг пре після одного лише одягання, хтось #постіль пре кожні 5 днів, були такі, що банний рушник щодня прав. Хтось завантажує барабан машини по максимуму, хтось вважає прийнятним #прати й одну річ в машинці.
Як часто перете Ви? Чи користуєтесь кондиціонерами? Чи носите Ви речі більше ніж один раз між праннями? Відрізняється частота #прання у Вашій родині взимку і влітку?
Простий рецепт випічки

#Тісто #КулінарніРецепти #солодощі

Цей рецепт підійде для таких як я – хто не дуже любить поратись із тістом, але інколи хочеться потішити близьких солоденьким. В морозилці була упаковка замороженого слоєного тіста, а на очі трапилась баночка полуниці перетертої з цукром. Тісто розкатати у формі квадрату. З одного боку зробити паралельні надрізи по діагоналі. На протилежний бік викласти смужкою #джем або #повидло. Почати загортати джем рулетиком і так до кінця. Виходить трубочка з надрізами, яку треба звернути равликом. Ось і все. Зверху змастити збитим яйцем та присипати цукром/корицею. Випікати 20 хвилин при температурі 180-200 градусів.
Впевнена, що булочки з дріжджового тіста загорнуті на такий спосіб будуть виглядати ще апетитніше:)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).