Sirius111

Sirius111
Images
Friends (1)
Followers (9)
Недавно переглянув один #серіал називається #Чорнийсписок,який чимось схожий на другий серіал «В полі зору» ,в основному залишився задоволений,лише завдяки грі персонажа Редінгтона.Одна деталь яка мені не подобається що не розкриваються відносини між Ліз Кін і Редінгтоном,всі напевно вже зрозуміли після перегляду ким вона йому приходиться,але про цю лінію забувають на протязі всіх 20 серій.А персони із чорного списку по людині на одну серію,хіба не можна щоб за якимось маніяком стежили не одну серію,а декілька,тому що вони не запам’ятовуються взагалі. Хоча серіал досить непоганий .
Знову ті хто спішить до кінотеатру можу порадити декілька хороших стрічок,Наприклад #фільм Джон Вік,хороший приклад того як потрібно знімати непогане #кіно,і хоча з участю Кіану Рівза з кожним роком виходить мало цікавих стрічок,цей фільм мені дуже сподобався. Все знято на лад "дев’яностих" коли виходило багато вже відомих бойовиків,"Джон Вік" дивує в першу чергу гарно поставленим екшн сценам з хорошою грою акторів і непоганим сценарієм,ті хто бажає подивитися хороший бойовик,раджу в першу чергу саме "Джон Вік",хорошого перегляду!
Майже весь минулий рік прогримів,хорошими стрічками як в жанрі фентазі так і багатьох бойовиків. Хорошого правильного #кіно не вистачає,тому іноді треба шукати непогані моменти навіть в комедіях,хочеться сказати що більшість комедій зараз виходять «брудними»,і з дітьми на такий кінофільм не підеш. Але непоганим вийшов #ВовкзУоллСтріт,і хоча в фільмі забагато гумору про погані звички,особливо наркотики,дорослі можуть непогано провести час,особливо те що стрічку знімав знаменитий Мартін Скорсезе,тому після #Відступників раджу подивитись саме цей фільм.
Ті хто полюбляє кіно, напевно хоча б раз чули про серію фільмів #ЛюдиІкс,більшість людей не полюбляє фантастику і вважає такі фільми простою вигадкою,і що на них можна не зважати уваги, так як вони не несуть ніяких ідей. Моя думка навпаки різниться,полюбляю фільми різної тематики,крім звичайно ж мелодрам.А ось #ЛюдиІКс:ДніМинулогоМайбутнього,якраз непогана стрічка для перегляду,і справа в не великому акторському складу,чи спецефектах,а в тім що на протязі двох годин можна побачити як розвивається справжня соціальна драма,де одні люди виживають серед інших,скриваючи хто вони є насправді. Жаль тільки ,що більшість останніх стрічок,знімається для перегляду майже для будь-якого віку,тому іноді самі режисери,роблять так щоб не передавати всі настрої нашого сучасного світу.Приємного перегляду!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).