Voloshka

Voloshka
Images
Friends (7)
Followers (6)
#література #книга #читання #роман
Маю бажання порадити книгу усім блогерам та гостям http://betaproject.net.Відверто кажучи, зараз читаю мало. Тобто -літератури. Френдстрічок, блогів та купу іншого інформаційного сміття вичитуєш за день колосальну кількість. А от на щось більш вагоме, інколи, як в компютері, не вистачає місця на диску.
Проте проанонсую тут книгу, яка мене не залишила байдужою, і яку я прослуховую зараз вдруге в аудіо формі. Впевнена, що вона не схожа ні на що з того, що Ви читали. Це - роман Вільяма Пола Янга "Хижа". Не знаю, чи є він в українському виданні, бо сама читала російською. Це художній твір, в якому досить незвично, автор висвітлює своє бачення триєдності Бога, стосунків Творця з людиною, причини та підгрунття людських життєвих трагедій. Якщо вас хвилюють ці питання, варто ознайомитись з романом.
#парк #дендропарк #троянди #розарій #сад
Троянди Олександрії.
Хочу поділитися з усіма любителями троянд своєю знахідкою. Розарій у дендропарку Олександрія виявився на диво розмаїтим. Навіть порівнюючи з шикарним парком троянд у Київському ботанічному саду Гришка, невеличкий розарій у Олександрії мав якісь свої переваги…Може, що не так багато ходити й не так багато люду? А може через те, що було це посеред осені? Так чи інакше, було дуже приємно споглядати за дещо опаленими першими морозами рожевими квітами з особливим шармом.
Якось цього літа нам не вдалося відпочити на морі (через певні відомі причини, й не лише).Але ми здійснили ряд подорожей усією сім’єю туди, куди вже давно збирались й ніяк не потрапляли. І от теплого канікулярного осіннього дня ми вирушили з Броварів у Білу Церкву до дендропарку Олександрія. Дорога - не далека й не важка, все - цілком бюджетно :). Запаслись канапками, пиріжками, фруктами та напоями. Велосипеди - у багажник та - гайда! ... Чудова,тепла подорож вийшла...Згодом ще поділюсь подробицями:)
#кулінарія #рецепт #пиріжки #круасани #випічка
Раджу спробувати рецепт. Все дуже просто, а без пиріжків мої домашні тепер не бувають. Раніше боялась тіста, та й ще дріжджового, а тепер по пару разів на тиждень й до випічки в магазинах тепер прискіпливіше ставлюсь.
Дріжджі живі -30г
Вода тепла - склянка
Олія - пів-склянки
Мука - три склянки
Цукор -2-3 столові ложки
Сіль - дрібка
Зазвичай роблю все в комбайні. Дріжджі змішую з водою, потім - цукор, сіль, олія. Тепер, не виключаючи комбайну в бовтанку всипаю потроху муку. Коли замішається, почне відлипати від стінок чаші. Тісто ділим на три частини, розкучуємо тісто колом й ріжемо на 8 секторів. Начинку кладем на широкий край, та й замотуємо такими рогалями-круасанами. З начинкою експериментуйте! В нас в пошані солодкі з вишнею й солоні з грибами та куркою.
Зима й весна ходять разом...
В нас сьогодні так сонячно та радісно: пташки співають, яскраве по-весняному сонечко. Я вирядила своїх дітей в ризових чоботях чапати по калюжах – адже зимові канікули… Аж не віриться, що десь зараз проливається кров… й зовсім недалеко… в моїй країні (((...

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).