2015-03-07 12:16
Вчора переглянула кінострічку Kingsman: Секретна служба, яка має досить непогані рейтинги. Зараз мої думки стосовно цього я хочу викласти в #рецензії . Як на мою думку, фільм виявився по-справжньому хороший. Давно вже фільм не викликав в мене таку широку посмішку і гарний настрій. Виконаний він в трохи перебільшеній, але все ж традиційній манері класичних шпигунських картин. Фільм розповідає хай і не сильно оригінальну, але вельми захоплюючу історію. Історію, традиційно досить масштабну, але разом з тим наділену певною комічністю головного лиходія.
Головне достоїнство фільму не в його структурі, не в сюжеті, а в загальній цілісності фільму, як художнього явища. Важливу роль відіграє створена атмосфера: поведінка героїв не як індивідуумів, а як складових тіла фільму частин; саундтрек як кров, що біжить по венах цього тіла, картинка як вікна в його душу. У справі створення образів дуже велику роль відіграють костюми. Обраний стиль - це сувора класична елегантність. Строгі костюми підкреслюють приналежність не просто до шпигунського суспільства, але до самих англійських традицій.
Основний костюм Еггсі - спортивний, тобто у звичному розумінні стиль шпани, і це незважаючи на шанси потрапити в команду джентльменів. Давно відомо, що на поведінку людини впливає те, як він одягнений, і, можливо, це причина всіляких дрес-кодів.
Ідея грандіозного злодійства повинна припасти до смаку людям, закоханим у «зелені» ідеї. Логіка спіймана дуже чітко, часто приходить думка: «А й справді!». Проте варто проводити грань між простою боротьбою за збереження планети і страшним радикалізмом, яким страждає головний лиходій. Знову піднімається питання кордонів допустимості та спроб деяких людей пограти в Бога.
План здійснення лиходійства виглядає як легка насмішка над нашим високотехнологічним століттям. З одного боку, технології роблять життя зручнішим, але з іншого - значно вразливішим, ніж воно було раніше.
Окремо хочеться відзначити чудового Коліна Ферта. «Родзинка» його героя в його сталості поведінки, повсякчасної елегантності, навіть у той момент, коли він укладає на лопатки десятки супротивників. Самі бої поставлені так, що ними милуєшся. Не важливо, правдоподібні чи рухи, важливо, що вони надзвичайно красиві і кіногенічні. Будь-який #фільм - це казка, так нехай же і бійки в картинах будуть цікавими.
7

Коментарі 7

 • 2015-03-07 20:32
  У Вас завжди такі оригінальні рецензії)
  • 2015-03-07 20:37
   Дякую вам за такі слова.. Як починаю писати мій розум не хоче зупинятися.. все бажає ще щось додати та порівняти..
 • 2015-03-07 20:37
  Дякую вам за такі слова.. Як починаю писати мій розум не хоче зупинятися.. все бажає ще щось додати та порівняти..
 • 2015-03-15 16:54
  Я нажаль пропустив цей фільм коли він,вийшов в кінотеатрах,по цей час не можу найти час щоб його переглянути,але вже багато чув,що про нього хороші відгуки і досить хороший акторський склад,уже коли вийде на дисках перегляну. Дякую хороша рецензія!
 • 2015-06-01 14:19
  Не можу сказати, що ця стрічка полонила душу, але, якщо брати до уваги всі подібні картини "Бетмен", "Людина-павук" тощо, то слід зазначити, справді вирізняється. В кращий бік. Є іронія, наявні певні думки...
 • 2015-06-03 12:51
  Хороший відгук на фільм.Сама його недавно подивитись,дуже вражена.Гра акторів відмінна,особливо антагоніста.І головне що у фільмі багато якісного гумору.
 • 2015-06-09 16:08
  А мені фільм сподобався) Багато гумору, цікавий сюжет, яскраві головні герої - в ньому є все) Так, якоїсь сильної драматичної складової ви від цієї стрічки не дочекаєтесь - це ж не Титанік і не Хатіко, цей фільм дуже легкий, для перегляду з друзями під попкорн, не більше. Але для своєї категорії він дуже якісний. Підбір акторів дуже порадував - галантний витончений Колін Ферт ніби створений для цієї ролі. До речі, в якомусь інтрев'ю він казав що завжди мріяв зіграти агента 007. В якомусь сенсі його мрія здійснилася)) У фільмі дуже дбайливо збережена атмосфера типових фільмів про спецагентів, але зроблено це без присунутої їм манірності, деякі речі навіть відверто висміюються - наприклад момент з песиками) ну і не можливо не відмітити головного злодія - злодій, який не переносить виду крові це просто щось))) В нього дуже яскрава індивідуальність - картки для телефонів, як засіб масового ураження, найдорожче вино як додаток до гамбургерів і бейсболка зі смокінгом - ну як він може не сподобатись?!) Тож збирайте друзів, купуйте попкорн і цікавий фільм для веселого уїкенду вам гарантований!:)

Наступний запис

2015-03-05 14:28

#КухніСвіту #Камбоджа #Їжа #Екзотика

7
13

© 2010 - 2022. Всі права захищено.