#святвечір

s.m.b.wall.wall

2015-01-17 14:52
Весела пора добігає кінця. Позаду #НовійРік , #Різдво та #СтарийНовийРік . Добрим спомином в наших серцях залишились пов'язані з цими святами розваги та дійства. #Коляда , #вертеп , #святвечір , #кутя . Радість та сміх довкола. Але попереду ще одне важливе свято. #Водохреща . Всім воно добре відоме за традицією пірнати в ополонку. Хоча зазвичай для цього має бути товста крига на воді, у цій кризі прорубується ополонка у вигляді хреста і туди пірнають ....Читати більше
13
2
2015-01-14 20:58
В цьому році, як ніколи раніше, нам вдалося дотриматись народних традицій. І колядники на #святвечір були, і кутя, і 12 страв. А от вчора був #СтарийНовийРік . Наші друзі з їхніми малими дітками вдяглися в українські костюми, вивчили щедрівки, та й об'їздили всіх знайомих з привітаннями. Не важливо, скільки нащедрували (на бензин, мабуть, більше витратили), але так чудово співали. Справді з'явилося відчуття свята і належності до ....Читати більше
12
0
2015-01-08 13:46
#Різдво - чарівна пора. У #святвечір за столом збирається велика родина і будинок наповнюється атмосферою любові і добра. На столі, за традицією, стоїть 12 страв, основною з яких є смачна #кутя . Кажуть, що у Різдвяну ніч небо "відкривається" і Господь чує кожну молитву-прохання. Саме тому ми так віримо у Різдвяне диво і просимо у Бога того, чого так прагне наша душа.
А в нас напередодні Різдва на вікні розквітла чарівна і екзотична квітка - #орхідея ! За ....Читати більше
15
17
2015-01-07 20:25
#киця розбійниця
Моя #киця на #НовийРік та #Різдво не відставала. У перший день коли в нашій хаті з’явилася ялинка наша Мурка активізувала всі свої сили на неї. У підсумку, новорічна ялинка простояла один день і нам довелося її переносити з полу на стіл.
Але це ще не все. На #святвечір це чудо сіло на стілець за стіл, коли ми читали молитву миттю стягнула з святкового столу декілька шматків ковбаси та сиру. І ж не насваришся на #кицю у такий вечір.
6
3
2015-01-07 16:28
Вчора на Святвечір ходили до батьків, і моя мама здивувала нас новим видом куті.
Нещодавно вона стала власницею скороварки, тому тепер старається абсолютно усі страви готувати у ній (дівчата зрозуміють)). От і цей рецепт із книжечки, як йшла разом зі скороваркою.
7
9

© 2010 - 2024. Всі права захищено.