Зоопарк Кобзов: перша виставка, що привіз з собою цирк

#ЦиркКобзов
#ВиставкаТварин
#Зоопарк
#СімейнеДозвілля


З собою цирк Кобзов привіз декілька виставок. Першою ми пішли на виставку тварин. В нашому місті є власний міні зоопарк під відкритим небом, але великих тварин в ньому немає, то ж подібні виставки ми завжди відвідуємо. Від тварин я була не в захваті. Єдиний екземпляр, що був насправді дуже цікавим — шикарний білий тигр. Він був насправді дуже великим, величним, доглянутим, повільно гуляв своєю кліткою. Білий лев і левиця спали і ми їх майже не розгледіли. Ще дітям дуже сподобався дикобраз з дикобразеням. І майже ручні єноти, що вимагали гостинців. Вовків і ведмедів ми майже не роздивились — вони ховались в глибині вольєрів від сонця. В зоопарку можна було покататись на поні та сфотографуватись з собаками лайками. Всі тварини в зоопарку брали участь в цирковій виставі.

Comments 6

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-06-19 23:06:08) #
  Бедные животные(((
  • Medvedica Medvedica (2015-06-20 00:32:35) #
   Согласна, вид у них был весьма зачуханый.Это бич всех передвижных зоопарков.
   • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-06-20 09:40:27) #
    Если бы я могла, то запретила бы содержание животных в таких ненормальных условиях!!! Ну что это?! Тигр в клетке! Вот тех бы людишек, кто его туда посадил, взять и держать в таких тюрьмах!
 • Yan_a Yan_a (2015-06-21 15:54:15) #
  Зі слізми на очах подивилася фотографії=( Дуже прикро, що люди ось таким чином заробляють кошти. Умови дійсно скромні. Поні в суцільній тісноті стоїть цілий день. Маленькі вольєри не придатні для нормального існування для жодної з представлених тварин.... Сумно...
  • Medvedica Medvedica (2015-06-21 16:00:09) #
   Зоопарк - це вже додаткова печенька. Тварини в усих пересувних цирках так утримуються, тільки Кобзов їх ще показує за гроші відвідувачам.
 • ailyinaaa ailyinaaa (2015-06-22 15:50:18) #
  Для дітей такі цирки це просто знахідка , не треба їхати в інше місто , щоб подивитися диких тварин. Зміст звичайно не супер, а що ви хотіли від пересувного зоопарку на колесах, щоб вольєри були як кімната просторі , а як тоді переїжджати з міста в місто на поїзді. Коли до нас приїжджають такого роду цирки, завжди ходимо з дітьми.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).