ElenaVolkova

s.m.b.wall.wall

2015-02-27 16:34
Настрій на межі апатії, а на вулиці #весна ! Справжня весна, що пянить думки і дарує #молодість душі... Вона відчувається всюди: здається, її можна вдихнути і спробувати на смак. А ніжний #вітерець - ні, не дме, він цілує - ніжно і легко, немов соромлячись своїх поривів. Хочеться от так стати серед вулиці, примружитись і просто дихати, і насолоджуватись миттю. Бо вона вже ніколи не буде такою...і ми вже ніколи не будемо такими.
4
0
2015-02-18 13:32
Безперечно, найприємніший #аромат в світі - це запах твоєї дитини... Тай взагалі мить #народження дитини найщасливіша в житті і коли тримаєш це маленьке, щойнонароджене життя в руках, то настільки сильні ємоції переповнюють, що одночасно плачеш і смієшся, а про біль забуваєш в мить. І ніби й не було його зовсім, і то не ти лежала в потугах і зходила з розуму від болю, ні, то хтось інший, а ти тепер #найщасливіша в світі.
6
1
2015-02-16 13:13
Завжди мені було цікаво: от чому є купа різноманітних фактів існування чтогось потойбічного, але людство не намагається це питання серйозно вивчити? Чому всі не згуртовуються для з'ясування всього #містичного , адже є і відео з #привидами і інопланетянами, і фото зробленні століття назад на яких люди в сучасному нам одязі, і факти зустрічей з #потойбічним ...А ми просто співіснуємо з невідомим і спокійно не звертаємо на все це уваги.
8
3
2015-01-17 20:35
Можна вірити в кохання з першого погляду, а можна не вірити, але це не заперечить його існування. Просто одного дня побачиш чиїсь очі і захочеш дивитись в них до кінця життя. І, чомусь, в такі моменти внутрішнє я вже знає, що це саме він, саме такий образ десь збережено у пам'яті підсвідомості. Напевно, дещо все таки вирішено за нас самих на цій планеті заздалегідь, є якесь вище призначення подій у житті і зустрічей.
2
0
2015-01-15 21:04
Сучана #психологія оперує гіпотезою, що думки матерільні. У кожного на це свій погляд, а от я особисто переконалася, що таки дійсно те, що в нашій голові легко може стати реальністю, навіть якщо ми не будемо для цього робити щось конкретне. Приклад з мого життя. Будучи підлітками ми з сестрою часто уявляли як буде виглядати майбутній #чоловік . Описували все в найменших деталях і подробицях: #зовнішність , риси характеру і все інше. А через декілька років я ....Читати більше
5
2
2015-01-15 15:09
Я просто шокована сучасною медициною! Чому коли призначають гомеопатичний препарат лікарі не говорять, що це по суті плацебо і науково не доведено, що дійсно такі ліки можуть щось вилікувати. В наш час, напевно, щоб бути обізнаним станом здоров'я треба ходити не до лікарні, а зазирати в інтернет.
7
2
2015-01-14 21:05
Як же я люблю час #новорічних свят! Не просто стандартні святкування-випивання, а ніби дотик до традицій. Тільки подумати: і сто років тому, і двісті, а може і тисячу люди вкладали особливий зміст у дійства під час різдвяних колядувань і святкувань. І вони, як і я, були переповнені якимсь почуттям щастя і захвату. Можливо, і після нас хтось буде продовжуваті багато столітть наші ритуали і #традиції : хтось буде купувати мандарини, готувати олів'є, ставитиме ....Читати більше
3
0
2015-01-14 20:52
1
0
2015-01-13 23:01
Вкотре перечитала роман Маргарет Митчелл "Віднесені вітром". Чомусь саме його хочеться читати знову і знову, коли в житті стикаєшся з обставинами, які перешкоджають шлях немов стіна. Звідси, особисто я, беру якісь духовні сили, точніше сказати - якусь жагу до життя. Дивно, що в наш час технологій можна прочитати книжку написану багато років тому і взяти звідти щось для душі...
3
1
2015-01-13 21:29
Дивна природа у нас, жінок. Всі такі різні, кожна зі своїми тараканами в голові, кудись поспішаемо і, раптом, стоп! Життя докорінно і безповоротно змінюється і з цього моменту ти перетворюєшся в іншу людину: з іншими думками і поглядами на все в цьому світі, з новими раціональними ціностями.
Думаю, лише дві події в житті жінки можуть таким чином на неї вплинути - кохання і #материнство ... І якщо з коханням все зрозуміло, то "материнство" - особливий етап в ....Читати більше
7
2

© 2010 - 2024. Всі права захищено.