#Дієта

s.m.b.wall.wall

2015-09-23 22:58
Хочу поділитися своїми враженнями і результатами від дієти, яку запропонувала одна моя приятелька за порадою фітнес-тренера та його дружини. #Дієта за тривалістю – 30 днів. Моя подруга вже випробувала на собі нижчеописану дієту і скинула за увесь період 6 кг. При чому, половину (3 кг) цих зайвих кг., вона скинула за перший тиждень дієти. Я ж, ніколи в житті не пробувала жодної дієти і тому не могла довго наважитися на дієту, тим паче, що ....Читати більше
30
32
2015-03-15 13:41
#Стимул не набирати зайвих кг. #Дієта починається із зачиненого холодильника.
Це фото я повісила на холодильник, щоб ненароком не з’їсти чогось зайвого. От так подивлюся на дикого кабанчика і бажання поласувати зникає. Бо наступне фото може показати нашу спорідненість у габаритах. Чим не стимул?
7
9
2015-03-11 23:06
#ОчищенняОрганізму рисом… або ДУЖЕ багато букв =)
Під час святкування дня народження я наїлася чи напилася якоїсь гиготи, від якої у мене почалася жахлива #алергія , що проявилася на шкірі долонь. Довелося звернутися до дерматолога. Лікар розповів, що причина будь-якої алергії в печінці, і порадив замість прийому дорогих антигістамінних препаратів просто очистити організм рисом по тибетській методиці.
Вдома я перечитала багато інформації та вирішила ....Читати більше
11
24
2015-02-18 16:53
1) Солодке тільки до обіду
Суть такого принципу в тому, щоб вживати найбільш калорійний продукт до обіду, до вечора буде багато часу для витрати калорій. Найголовніше, що суть дієти не змінюється, а людина не страждає від почуття провини за вживання солодощів, адже вони дозволені, хоч і з невеликим застереженням.
2) Правильні солодощі
Цей принцип так само допомагає істотно скинути вагу (якщо ....Читати більше
7
1
2015-02-11 03:05
Незабаром вже і #ВеликийПіст . Чи збираєтесь ви постити цього року? Я вперше замислилась спробувати, але не дуже впевнена, що втримаюсь. Десь читала, що зараз існує дещо крамольна думка стосовно посту. Вона полягає в тому, що піст - це не #дієта , як багато з нас звикли вважати, а відмова від насолоди, розваг, які мають для людини велике значення. Тобто, якщо Ви не можете жити без дискотек, вечірок, перегляду фільмів, то відмова саме в цьому буде найбільш ....Читати більше
2
0

© 2010 - 2024. Всі права захищено.