#Роман

s.m.b.wall.wall

2015-03-12 18:14
#Рецензія "Д'явол і сенйорита Прим". Я є прихильниця творчості #ПаулоКоельйо , завжди з великим зажоволенням читаю його книги. #Роман "Д'явол і сенйорита Прим" є завершальним в трилогії "В день сьомий" ( перші дві частини - цромани "Вероніка вирішує померти" і "На березі Ріо-П'єдро сіла я й заплакала"). Читала усю трилогію, в разнобій правда. Але ця книжка справила на мене найбільше враження. Щоденна #боротьба між ангелом і демоном. Щодня, зроблені нами ....Читати більше
5
2
2015-02-18 14:04
У кожного в житті є улюблена #книга . Та, яку людина перечитує безкінечну кількість разів. В моєму випадку, це книга англійської письменниці Шарлоти Бронте “Джейн Ейр”.
Розповідь про бідну дівчинку сироту, яка виросла серед чужих людей, стала гувернанткою та, пережила красиву історію кохання, нагадував мені казку про Попелюшку.
Цікаво, що #роман , який був написаний однією з сестер Бронте, був, практично, автобіографічним. ....Читати більше
2
8
2015-01-29 23:43
Маю бажання порадити книгу усім блогерам та гостям http://betaproject.net.Відверто кажучи, зараз читаю мало. Тобто -літератури. Френдстрічок, блогів та купу іншого інформаційного сміття вичитуєш за день колосальну кількість. А от на щось більш вагоме, інколи, як в компютері, не вистачає місця на диску.
Проте проанонсую тут книгу, яка мене не залишила байдужою, і яку я прослуховую зараз вдруге в аудіо формі. Впевнена, що ....Читати більше
0
0
2015-01-14 21:13
Не знаєте #ЩоПочитати в пориві романтичного настрою, сидячи на підвіконні з кавою і ковдрою? Чим розважити себе в дорозі? Яку цікаву штуку закинути в електронну книгу для читання на навчанні або роботі? Раджу вам ознайомитися або продовжити знайомство з творчістю Герберта Уеллса, серед доробку якого вирізняється #роман «Чудотворець».
Хто не хоче творити #чудеса ? Та всі хочуть, без сумніву! Але хто здатний контролювати «безпечний рівень» чудес?
3
0
2015-01-06 22:10
Пропоную вашій увазі #роман Кендіс Бушнелл «Секс у великому місті». У цьому творі, на основі якого був знятий однойменний #серіал , особлива роль відведена моді. Можна сказати, що #мода - це п'ята героїня, нарівні з незмінними Керрі, Самантою, Мірандою і Шарлоттою.
Дівчата постійно перебувають у пошуках нових туфель, суконь, спідниць, блузок, топів, брюк, сумок і різних інших жіночих ....Читати більше
7
4

© 2010 - 2022. Всі права захищено.