#Тепло

Яким був #Великдень
#Паска
Сьогодні був чудовий день! Погода - супер! На вулиці було так #тепло, як зазвичай буває тепло влітку. Навіть після заходу сонця на градуснику було +12 градусів. Вдень ми гуляли в літньому одязі, назустріч нам йшли кілька хлопців взагалі з голим торсом. Ми відсвяткували Великдень дуже добре, зустрічалися і спілкувалися з #родичами і просто #чудово проводили час. Мої друзі та родичі прислали у вигляді смс на телефон, а також в соціальних мережах багато різних привітань з Великоднем, деякі смішні, з гумором, а деякі серйозні, з найтеплішими і душевними побажаннями, з піснями, які беруть за душу.
#Весна
#Тепло
Ну що, шановні, в нас сьогодні вже +12 було вдень, #сонечко ярко світило, пташки співали, #погода просто чудова! Грязюка попідсихала, калюжі щезли, правда багато сміття виявилось, яке всю зиму собі під снігом лежало і чудово себе почувало.)
В найближчий час усі працівники комунальних служб, закладів освіти,школярі та студенти будуть збиратись на суботники, на #прибирання. Я не впевнений звісно, але вважаю, що ця #традиція закріпилась надовго в нашому пострадянському суспільстві. За часи своєї роботи в теплових мережах я бував на суботниках та політичних мітингах регулярно.
А вам доводилось приймати участь у подібних заходах?
#Свято
#8Березня
Хочу привітати всіх жінок, тих що зайдуть на мою сторінку і взагалі, усіх представниць прекрасної статі зі святом весни! В цей чудовий день бажаю вам #щастя, любові, #благополуччя та злагоди! В нас тут чудова весняна #погода, світить #сонечко, #тепло, #настрій гарний. Сподіваюсь, у вас теж все відповідно складається.
Прошу ділитись враженнями, в кого як пройшов цей #день. Може вас чимось здивували ваші рідні та кохані чоловіки? Незвичайним подарунком чи ще чимось цікавим, наприклад. Чи готували ви щось смачне, був святковий стіл у вас чи навпаки, нічого не задумували і не проводили?
#Весна
#Тепло
В нас сьогодні +5 за вікном та світла, сонячна #погода. Переглянув #прогноз на ближчі 10 днів, #вдень до +4, #вночі десь -3. Чи то вже весна прийшла до нас? На день бабака ця тваринка, що є весняним пророком, прокинулась та віщувала ранню весну. Я вважаєте? Чи ще приморозить до -10...-15 на початку березня? Взагалі, погодьтесь, у повітрі вже витає весняний, теплий #настрій. Гарні #дівчата поки що ходять закутані, тому не можна казати про 100% приход весняної пори в нашу країну.))
А яка погода у вашому регіоні сьогодні?)
#Відпочинок
#Прогулянка
Один з самих популярних та простих способів відпочити. Піти погуляти. У #парк чи #сквер, або по центру міста, чи ще куди. У більшості випадків все рівно, куди йти та з я кою метою. Хоча можна і поєднувати приємне с корисним, наприклад, сходити у перукарню чи за дрібними покупками, а потім погуляти. У гарну погоду, коли #тепло та світить #сонечко прогулянка надихає та наповнює новими позитивними емоціями.
Чи любите ви гуляти? Виходите на прогулянку просто так чи з якоюсь певною метою?
#ТеплаяЗима

Зимнее время года наверное самое холодно и одновременно теплое. На улице метель, снегопад, морозы. А дома #тепло и #уютно. Так приятно залесть под одеяло, с кружкой свежесваренного какао, включить сериал и обняв любимого человека насладится выходным. Днями, которые созданы для отдыха, заботы о родных.А завтра на работу, опять метель, мороз, возможно у кого-то будет дождь. Злой начальник, тесные маршрутки. Но дома всегда ждут домашние, семья, ради них и стоит жить.
Хенд-мейд #свічки дуже актуальні до #свята #Різдва. Сьогодні у моїй #родині #вечір творчості, який обов'язково подарує #затишок та #тепло. Тож ми за допомогою #воску, кольорової крейди та #ароматів створимо #казку

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).