#благополуччя

Як розумно витрачати гроші?

#Гроші #Благополуччя #Мудреці #ГрошіФото

Кожна людина рано чи пізно замислюється, як знайти "золоту середину" при побудові свого бюджету. І ось як радили поступати зі своїми грошима східні мудреці.
Кожна людина і кожна сім'я для свого благополуччя повинні витрачати гроші за наступним принципом. "На їжу витрачайте стільки скільки можете, на одяг - менше ніж можете, а на будинок - більше ніж можете." Слова "їжа", "одяг", "дім" потрібно розуміти не тільки буквальному значенні, а й у переносному. Сенс полягає в тому, що краще витрачати мало грошей на речі, які зникають у міру їх використання за призначенням (їжа, одяг) і більше витрачати гроші на те, що не зникає і служить довго (будинок), а іноді навіть збільшує свою цінність через час.
#Свято
#8Березня
Хочу привітати всіх жінок, тих що зайдуть на мою сторінку і взагалі, усіх представниць прекрасної статі зі святом весни! В цей чудовий день бажаю вам #щастя, любові, #благополуччя та злагоди! В нас тут чудова весняна #погода, світить #сонечко, #тепло, #настрій гарний. Сподіваюсь, у вас теж все відповідно складається.
Прошу ділитись враженнями, в кого як пройшов цей #день. Може вас чимось здивували ваші рідні та кохані чоловіки? Незвичайним подарунком чи ще чимось цікавим, наприклад. Чи готували ви щось смачне, був святковий стіл у вас чи навпаки, нічого не задумували і не проводили?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).