Bogda_n

Bogda_n
Images
Friends (39)
Живий фонтан
#ПаркиДніпропетровськаФото #ДітиНаПрогулянці #РікаДніпро
Нещодавно запрацював ось цей чудовий фонтан. Діти у захваті просто. Улюблена пора року, коли все оживає, і фонтани теж. Зустріли весілля і пікнік біля Дніпра.
Металеві гаражі. За та проти.
#МеталевіГаражі #ЛакофарбовеПокриття #АвтоВГаражі #ГаражіМеталевіРозбірні
Зараз так багато власників ставлять авто в металеві гаражі. Не розумію, як можна так псувати свій автомобіль. Адже в них в максимальній мірі піддається корозії лакофарбове покриття машини. У друга так практично згнив автомобіль. Шкода, звичайно. Сам ставлю автомобіль в капітальний гараж. Сестра ставить на охоронюваній платній стоянці. Зрозуміло, що на вулиці також є факт зміни температури, підвищена вологість. Але чув, що в металевому гаражі особливо сильно розвивається корозія.
Що ви думаєте з цього приводу? Де паркуєте свій авто? Скільки витрачаєте на парковку?
Ідеї подарунків для коханої жінки
#ПазлиЗФото #ІдеїПодарунків #ІдеїДляПодарунка #ФотоПазлів
Хочу поділитися з вами ідеєю подарунка для коханої. Моя дружина оцінила. Вам знадобиться улюблена фотографія і величезне бажання зробити приємний сюрприз. До речі, дуже оцінять пазломани. Ще не завадить факт наявності фотомайстерні, де зроблять таку красу. Я так зрозумів, що трафарет у них однаковий, тому замовити пазли більшої кількості або змінити розмір самих пазликів неможливо. Спасибі й на цьому.
Фотографію попередньо обробив у фотошопі. Підтягнув яскравість, контрастність, обрізав зайве.
З етичних міркувань весь пазл, на жаль, викласти не можу. Дружина не хоче взагалі світитися ні в яких соціальних мережах, блогах і т.д. Скромниця вона у мене чи шифрується просто, не знаю. До речі, хотілося б поговорити про сором'язливість, про вседозволеность в інтернет просторах і спілкування в соц мережах? Ви спілкуєтеся? Анкети справжні або фейкові? Фоток багато?
Ще можна ділитися ідеями подарунків. Гадаю, то буде дуже доречним. В мене багато іменинників попереду.
Весняні квіти України

#ВесняніКвітиУкраїни #ПершіВесняніКвітиВірш #ЯблуневийЦвітФото #КвітиБузок

Прочитав цей вірш і так захотілося мандрувати... Подивитися на усі ці квіти!

Соняхи, жоржина,
Айстри і шипшина,
Васильки, ромашки,
Лілії, волошки,

Мальви, чорнобривці,
Звіробій, чорниці,
М’ята і калина,
Маки, горобина,

Півники, брусниця,
Грицики, суниця,
Нагідки, космеї,
Рожі, калатеї,

Примули, малина,
Рута та ожина –
Це усе рослини
Й квіти України.

А у нас надворі квітнуть дерева))) І про них у вірші нічого не сказано, але то теж є квіти України ;-)
Кращий кухар - чоловік! Ви згодні?
#КартопляПюре #СвинячіРулети #КращийКухар #РецептСмачнихСтрав
Ось вирішив порадувати дружину, зробив їй приємне, приготував обід. А на обід у нас був рулет і картопля пюре. У вирізку загорнув сирну соломку, посолив, поперчив. Все щільно згорнув звичайною ниткою. Загорнув у фольгу. Запікав 40 хвилин в духовці на 180 градусах. Коли рулет охолов, нарізав слайсами.
Все максимально просто, швидко і смачно. Зазвичай, коли готує дружина, вся кухня смажить, шкварить. Прямо такий собі домашній кулінарний цех. Навіщо все ускладнювати? Можна обирати нескладні рецепти і просто напросто не морочитися.
Якість продуктів харчування
#ЯкістьПродуктівХарчування #ЙогуртДСТУ #ТехнічніУмовиНаПродукцію
У зв'язку з алергією нез'ясованого походження у дитини почав звертати увагу на склади продуктів харчування. Як виявилося, більшість з них зараз виготовляються не за державними стандартами (ДСТУ), а за технічними умовами (ТУ). Наскільки я зрозумів, краще все таки купувати продукти харчування з маркуванням ДСТУ. Все таки державні стандарти перевірені часом. А технічні умови, - це напевно просто спосіб здешевлення виробництва. Замінюють, наприклад в соках цукровий сироп фруктозно-глюкозним. Раджу всім придивлятися до маркування товарів.
Сімейний відпочинок з птахами
#СімейнийВідпочинок #ГолубПтах #ГолубСизий
Вчора годували голубів. Таке цікаве заняття. Діти в захваті.
Прямо як у відпустці побували. Сонце яскраво світить, кругом море з калюж і ці чудові птиці. Краса.
Як зробити дитячі ортопедичні стельки?
#ЧеревикиДитячі #ДитячіКеди #МатеріалиДляРемонтуВзуття #ОртопедичніСтельки
Все дуже просто! Вирізати з дорослих ортопедичних стельок і все :-)
Шахрайство в Інтернеті. Як уникнути?

#ШахрайствоВІнтернеті #ШахрайствоПоТелефону #ІнтернетШахраї #ВідповідальністьЗаШахрайство

Ось які правила я б хотів порекомендувати покупцям в мережі, щоб не потрапити в тенета шахраїв:
1. Основне правило - спочатку товар, потім гроші;
2. Якщо з об'єктивних причин першій виконати неможливо - вимагайте поставку товару накладеним платежем з розрахунком на пошті після перевірки комплектності товару.
3.Якщо виконання і першого і другого умов з яких-небудь причин не виходить, але при цьому ви все ж бачите для себе вигоду в можливу угоду - укладайте письмовий договір з продавцем з детальним зазначенням усіх особистих даних (паспорт, адреса, телефон, банківська картка тощо). Договір повинен бути складений так, щоб у разі непорядності продавця, його гарантовано можна було б знайти і притягнути до відповідальності.
4. Якщо жодне з трьох умов виконати не виходить, то ви швидше за все маєте справу з шахраєм і від угоди потрібно просто ВІДМОВИТИСЯ і зберегти свої гроші для дійсно вигідної покупки у чесного продавця. Таких теж немало)))
Так що кожен сам несе відповідальність за те, щоб його не обманули.
Шахраї в інтернеті

#ШахрайствоВІнтернеті #ШахрайствоПоТелефону #ІнтернетШахраї #ВідповідальністьЗаШахрайство

Всі ми зараз через жорсткої необхідності заощаджувати кошти змушені здійснювати покупки в Інтернеті на таких майданчиках як Aukro, OLX і тому подібних. І часто люди наштовхуються на шахраїв, яких за деякими даними до третини всіх оголошень "куплю-продам". Будьте обережні. Під час економічної кризи, в якій зараз і знаходиться наша країна, рівень злочинності багаторазово зростає, і шахрайство в першу чергу. Не дайте себе обдурити. Перевіряйте, а тільки потім довіряйте.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).