Rababusca

Rababusca
Images
Friends (25)
Followers (10)
Як боротись з бессонням? Що можете порадити? Зовсім змучилась вже((((
Що за люди такі...аж злості нема...Навіть на цьому сайті "тролі" появляются...у такий важкий момент для країни не можуть знайти кращого зарбітку ніж бити по больному. Фу. Гадко, низько бездушно...
Хочу почути вашу думку, стосовно #фільму #"Тінінезабутихпредків", бо я у захваті. Можливо стрічка не дотягує до голівудських блокбастерів, але рівень українського кінематографу дуже порадував)
Мене тут трошки насварили за помилки( Обіцяю, що намагатимусь висловлюватись ясніше. Всім приємного дня:)
Свята минули,кіло набрані. Що з ними робити? Загляніть у мій останній запис-поділилась з вами своїм відкриттям)Всім цьомки)
Любі,з #Різдвом вас! Нехай щастя й добробут процвітатимуть у кожній родині, хай янголи-охоронці завжди йдуть поручь з вами, хай здоров"я завжди буде у порядку і нехай всі біди обходять вас стороною!) Готуйте #кутю, збирайтесь з друзями на #колядки, сходть у церквц) Щасливого #Святвечіра)))
Маю питання-хто як відмічатиме #Різдво? Вдома, у Луганську, ми не дуже то й празднували це свято, а тут,у Рівеньській олбасті я дивлюсь ,дуже готуються до нього,навіть більше ,ніж до #Нового Року) Розповідайте-які #страви будете готувати,скільки і чи підете в #церкву?)
Сподіваюсь вже всі трохи відійшли від новорічних свят,тож бажаю терпіння та міцного здоров'я бо ще багато салатів треба вмістити у пузьки)) З Новим Роком,з Різдвом))) #НовийРік #Різдво #свята #салати #розладишлунку)))))))
Трошки позитива вам від Рабабуськи)) Послухайте та посміхніться)))
Rupert Holmes – Escape (OST Стражи Галактики)
Блог звичайної дівчини з добрим серцем, яка безмежно рада бачити вас на своїй сторінці) З наступаючими святами вас!)Все буде добре!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).