#кутю

s.m.b.wall.wall

2015-01-07 01:31
Ось і #святвечір , але якось зовсім немає для цього свята настрою. Сиджу сам вдома та #кутю мені ніхто так і не приніс і це не через те що в нема ні друзів ні дітей які це могли би зробити. Це все тільки через те що зараз у нас війна, люди бояться іти, та і якщо чесно їм немає що дати. А за вікном я чую вибухи та іноді гойдається стеля, але я все звик до цього. А ось звикнути до того що такого свято як #Різдво в думках людей немає я не можу.
12
5
2015-01-06 12:31
Любі,з #Різдвом вас! Нехай щастя й добробут процвітатимуть у кожній родині, хай янголи-охоронці завжди йдуть поручь з вами, хай здоров"я завжди буде у порядку і нехай всі біди обходять вас стороною!) Готуйте #кутю , збирайтесь з друзями на #колядки , сходть у церквц) Щасливого #Святвечіра )))
7
2
2015-01-04 22:28
Що приготувати на #Святвечір ?
Покійна бабуся завжди готувала: #Кутю , узвар, голубці з картоплі, #вареники з картоплею та капустою, грибну юшку і підливу, оселедець. Не завжди було #12Страв , але назбирувались, якщо враховувати сіль, хрін, хліб, воду. Завжди перед вечерею ми молились, запалювали свічку і приступали до трапези. Я дуже любила такі сімейні традиціні вечори. Зараз ці традиції забуваються, проте я би хотіла, щоб люди їх зберігали. На цей святвечір ....Читати більше
4
0

© 2010 - 2024. Всі права захищено.