#колядки

s.m.b.wall.wall

2015-01-07 20:15
Хочу привітати усіх з #Різдвом Христовим та #Новим роком! Та побажати мира над головою та спокій кожній родині, і дуже важливого #взаєморозуміння між людьми будь-якої національності. Хочу щоб в сім'ях було багато дітей, щоб вони зростали здоровими, щасливими і вільними. Щоб батьки мали можливість дати своїм дітям гарну освіту і радіти їх успіхам в своїй країні, а не мріяли виїхати за кордон, тому що не бачать майбутнього. Щоб українці пишались тим, що вони ....Читати більше
8
0
2015-01-07 01:05
#Колядки чи не єдиний сьогодні спосіб підтримувати зв'язок із звичаями наших пращурів. Багато адаптованих для "нашого вуха" #гуцульських , лемківських, бойківських колядок звучать як мінімум дуже оригінально.
Багато з українських колядок та #щедрівок стали атрибатуми Різдва і для інших держав - варто лише згадати Щедрик в обробці Леонтовича.
Українці завжди були творчою нацією та джерелом натхнення для багатьох світових шедеврів. І навіть ....Читати більше
12
0
2015-01-06 22:12
Сьогодні, за різдвяною вечерею, розповідала сину про те, як раніше колядували. При чому не моє покоління, а покоління моїх батьків. Коли збиралось декілька сімей, брали скрипку, акордеон, дітям давали бубни, і майже до ранку ходили по знайомих колядувати. #Вертеп в ці часи був заборонений, тому ніхто не переодягався. Від хати до хати, кількість колядників постійно зростала. Люди покидали теплі оселі і йшли весело святкувати #Різдво . Співали такі #колядки , ....Читати більше
3
2
2015-01-06 12:31
Любі,з #Різдвом вас! Нехай щастя й добробут процвітатимуть у кожній родині, хай янголи-охоронці завжди йдуть поручь з вами, хай здоров"я завжди буде у порядку і нехай всі біди обходять вас стороною!) Готуйте #кутю , збирайтесь з друзями на #колядки , сходть у церквц) Щасливого #Святвечіра )))
4
2

© 2010 - 2021. Всі права захищено.