leva

leva
Images
Friends (11)
Followers (12)
Цветочные обручи
Корисна рослина шпинат

Хочу розповісти про чудову городну рослину #шпинат. Це трав'яна рослина, насиченого зеленого кольору. Мало хто знає, що за приємною зеленню схована ціла скарбниця мікроелементів, таких необхідних для нашого організму. Я почала вживати #зеленийШпинат взимку, коли в організмы бракує вітамінів. Рослина дуже корисна для крові та шкіри, #нігтів, #волосся, серця. Якщо починають тріскатися губи, вживайте шпинат і ранки швидко загояться. А тепер розповім про кількість корисних елементів в рослині на 100 грам:
вітамін К - в 4 рази більше добової норми;
присутні всі вітаміни групи В, деяких з них до 50% добової норми;
вітамін С- третя частина добової норми;
марганець - 45%;
магній - 20%;
і ще багато десятків корисних елементів.
Гарно впливає травлення, попереджує онкохвороби, гарно справляється з вірусами.
Один з головних факторів- нормалізує роботу нервової системи, та активно бориться зі стресами.
Привчайте своїх малюків з раннього віку до вживання шпинату.
Волосся перестало випадати

Довго страждала від проблеми випадіння волосся. При чому волосся сипалося як листя з дерева восени. Кожне миття волосся так лякало, коли бачила кількість волосся висипаного. Робили різноманітні процедури, приймала вітаміни, але все мало тимчасовий ефект. Якось, по якійсь причині перестала користуватися кондиціонером для волосся й зразу ж помітила, що волосся почало менше сипатися. Тут прийшла осінь, на вулиці прохолодно і на роботі почала більше пити рідини (чаю зеленого). Не повірите, без усіляких засобів перестали випадати волоси. пройшло декілька місяців з того моменту. Воду п'ю по 3-4 склянки на день і 4-5 склянок зеленого чаю, кондиціонером до сих пір не користуюся, а волосся зовсім не жорстке. І ще один нюанс для волосся: не користуйтеся більше року одним і тим самим шампунем. З часом він визиває пірхоть.
Остеохондроз чи можливо з ним жити без болі.
Кажучи доступною мовою ця заядла хвороба характеризується протиранням між хребтових дисків. Коли диски протираються з'являється надокучливий біль, частіше за все біль починається з попереку. Взагалі, в наш час хвороба з'являється в результаті важких фізичних перевантажень, малорухливості людини або природної схильності. Зараз хворі на цю хворобу біля 90 % населення. Нажаль молоде населення старше 16 років все частіше захворює . Хочу зауважити, що якщо нічого не робити хвороба прогресує і, нажаль, вилікувати не можливо (тільки на самих початкових формах остеохондрозу). Якщо не підтримувати хребет регулярно, то #остеохондроз прогресує з часом знерухомлює та робить тендітним хребет. Що потрібно робити: необхідно робити #зарядку щоранку, 2-3 рази на тиждень відвідувати шейпінг чи аеробіку, частіше #ходитиПішки, вести більш рухливий спосіб життя, можливо, пропивати 1 раз на рік підтримуючі препарати. І ви не згадаєте про біль (перевірено на собі). Ось така маленька стаття можливо надихне вас.
Хочу поділитися своїм досвідом з хвороб наших діточок, а вірніше, з після хворобовим станом вашої #малечі. Моїй лялечці 3 роки, ясельна група в дитячому садочку. Всі мами знають, що цей період найхворобливіший. Після кожної хвороби ми щасливі, що #дити видужали, але не всі знають, що дітки видужали тільки поверхнево, бо запальний процес в організмі триває на багато довше, мінімум 2-3 тижні з моменту виписки з лікарні. Так як я працюю в лікарні, то неодноразово отримувала консультацію лікарів. І хочу сказати, якщо воша малеча тяжко перехворіла, не біжіть зразу в #дитячийCадок, навіть, якщо вам потрібно вийти на роботу. Краще візьміть якийсь час за свій рахунок або відправте дитину до бабусі з дідусем, що організм малечі зміг зміцнитися. Інакше, тільки відправите #дитину до дитячого садочку, на другий день вона прийде з соплями. І не треба казати, що це інших приводять хворих в садочок, це організм вашої дитини не в змозі боротися з бактеріями і вірусами, бо просто напросто він ослаблений після попередньої хвороби.
Хай ваші діточки будуть здорові і міцні, радуючи своїх мамусь.
На праздники мы хотим себя украсить. И, конечно, начинаем выбирать #УкрашенияДляВолос. Необходимо сразу определиться с целью использования украшения. Или вы его будете одевать только в особенные дни, или хотите использовать и в обычные дни. Универсальность украшений очень не мало важная вещь, многофункциональные вещи смотрятся в разном использовании по новому. Из украшений для волос очень люблю #обручи, #венки и #гребни. Самые универсальные-гребни, их можно использовать в разных прическах по разному. Выглядеть это будет каждый раз по разному. Если вы не носите гребни и никогда не закалываете или собираете в прическу волосы, не стоит экспериментировать с покупкой гребня, лучше приобретите обруч. Но и с обручами стоит аккуратно делать свой выбор. Если часто не носите обручи, уточняйте у продавца, жесткий ли он, просите, чтоб обруч не давил, иначе можете разочароваться в покупке. С венками так же будьте внимательны, уточняйте какого размера и диаметра цветы или элементы венка, просите вид на волосах и уточняйте соответствует ли фото (цвет, форма) действительности. Вот такие несколько пунктов помогут не разочароваться в приобретенном украшении, и на праздник быть самой неотразимой.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).