#деньНародження

s.m.b.wall.wall

2015-06-30 01:05
От і знову настав той день.... День, який приходить строго щороку і без зайвих запитань додає нам…гммм…досвіду. Він не ховається як злодій, не стає для нас чимось неочікуваним, а навпаки - зухвало красується червоним кольором в календарі.
Ще донедавна його прихід зовсім нас не насторожував, але рік за роком ми вже не чекаємо цього дня з таким нетерпінням. Найчастіше сприймаємо його як належне і без зайвих емоцій.
Та як би не було ....Читати більше
11
22
2015-04-21 19:53
В понеділок у моєї донечки був день народження. Їй виповнилось сім років. Здається, що вона тільки народилась, а вже закінчує перший клас.
Вже другий рік я святкую її день народження в дитячому центрі з купою дітлахів і аніматорами. Бо вважаю, що посиденьки з родичами дитині не цікаві. А тут її привітали улюблені герої Клодин (з мультика Монстер Хай) і справжнісінький страшенний вампір (для повноти атмосфери свята)
6
9
2015-03-21 22:30
Дитячі #Іграшки - колись і сьогодні
А які у вас в дитинстві були улюблені іграшки? Наприклад, мої батьки жили зовсім не багато і не могли дозволити собі купувати нам з братом багато цяцьок, тому ми придумували щось самі. Моєю найулюбленішою забавкою було малювати на картоні ляльок, вирізати, а потім вже на звичайному папері по контуру малювати їм одяг. У моїх «дівчаток» були цілі скрині приданого)) Дивно, що після цього захоплення я не подалася у модельєри) ....Читати більше
8
16
2015-02-20 13:22
#Подарунок на день народження
У моєї подруги у березні #деньНародження , крім того, вона ще й хресна моєї дитини. Їй виповниться сорок чотири роки – дата не кругла, але гарна . У мене зараз дилема: я не знаю, що їй подарувати. У неї все є, на питання: що вона хоче, як завжди відповідає, що їй нічого не потрібно. #Гроші дарувати не буду, бо вона їх потім віддасть або моїй доньці, або сину. Захоплень як таких у неї немає, увесь час на роботі, сім’ї також ....Читати більше
2
2
2015-02-18 18:15
Ранок почався із #СМС від подруги: “Не забудься випити таблетки, а то старість – не #радість !». Ото справжня коза!
Потім прийшло повідомлення від брата: «Моя косметичка в 20 лет: 3 туши, 18 помад всех цветов и оттенков, 5 блесков для губ, 11 разных теней, пудра, тональный крем, румяна. Моя косметичка в 30 лет: тушь, пудра, гигиеническая помада. Похоже, с возрастом я становлюсь прекраснее!». А слідом ще й картинка тематична)
А взагалі у мене сьогодні море #кв ....Читати більше
2
35

© 2010 - 2022. Всі права захищено.