#раки

s.m.b.wall.wall

2015-10-29 13:52
Як кому, а мені найбільше смакують до пива #креветки , #мідії та #раки . Я ще напишу про приготування мідій та креветок, а от що стосується приготування раків, це питання трішки делікатне, бо готувати їх потрібно живими. Тобто, придбати їх потрібно тільки живими і вже у процесі приготування вони приносять своє життя на вівтар кулінарії.
Отже, обирайте раків величиною 10-15 см. Якщо ви любите смакувати ікринкою раків, то ....Читати більше
24
7
2015-04-16 23:35
Доки смажилася картопля, наша невелика компанія відкрила пиво і… оселедець картоплі не дочекався. Звичайно, що #чіпси і солені #сухарики гарно смакують під пиво, але я надаю перевагу спеціальному пивному «м’ясцю»: #креветки , #оселедець , #раки , #мідії (в цей раз їх нажаль не було). Раджу тим, у кого існують проблеми з нирками - не вживати вищезгадані пивні ласощі з пивом на ніч. Зранку #кінцівки набрякають, а обличчя має мішечки під ....Читати більше
48
6
2015-03-18 23:02
Обожнюю раків з дитинства і пам’ятаю, як ми їли їх у необмежений кількості, бо ціна на них була нормальною. Але зараз раки настільки дорогі, що куштуємо їх рідко, але усе таки балуємо себе. Їсти в них особливо нема чого, тільки хвостик. А готуємо ми їх так – варимо у соленій воді з кропом декілька хвилин і усе. Далі насолоджуємося їх смаком. Як для мене, то раки набагато смачніше ніж креветки, але ж х коштують наваго дорожче вони.
4
4

© 2010 - 2024. Всі права захищено.