skarlet

skarlet
Images
Friends (28)
Followers (6)
#Рецензія.
#50ВіттінківСірого.
Ось нарешті я дочекалась це кіно у відмінній якості. Спочатку фільм мене заінтригував адже я не читала книжку та не знала чого очікувати. Фільм доволі непоганий і сюжет, як на мене, новий. Але мені майже усі говорять, що книжка цікавіша за фільм, але це так завжди. Цікаво, хто читав книжку та бачив фільм? Що краще фільм чи книжка? Чи варто після перегляду фільму читати книжку?
#Огляд фірмових іграшок.
# Качка для купання.
Насправді фірму я не памятаю, але чомусь здається мені, що то була іграшка від Canpool Babies. Іграшка цікава, бо є можливість закрипити її на стіні у ванній та лити водичку у капелюх качки та спостерігати, як вода витікає. Але чомусь моїм дітям вона зовсім не сподобалась. Тому і пролежала довго у кошику з іграшками. Взагалі такі іграшки більш цікаві та необхідні дітям, коли ті не хочуть купатися у ванній, але це не про нас. Нас навпаки з води не витягнеш...
#Огляд фірмових іграшок #Vtech.
# Музична книжка.

Продовжуючи огляд наших фірмових іграшок не можу не згадати про нашу дуже цікаву, але настільки не довговічну книжку Vtech. Купували ми її у Парижі за 30 євро, але нажаль діти її кинули у перший же день і вона в нас зламалась. Але книжка дійсно дуже крута і кожна страниця є цікавою та музичною не дивлячись на те, що товщина сторінки не більше за звичайний альбомний аркуш. Мені є з чим порівняти - це музичні книжки від Fisher Price і їм дуже далеко до цієї іграшки. Але нажаль у нас так вийшло.
#Огляд фірмових іграшок #FisherPrice.
# РозумнеЦуценя.

Продовжуючи огляд фірмових іграшок звісно що не можу забути про нашого цуценя від Fisher Price. Коштує він зараз десь 450-500 гривень, але свій ми купували за кордоном, тому він англомовний. Цуценя дуже цікаво і він знає багато пісень. Але чомусь нам він не дуже сподобався. Купували бо побачили рекламу у той час по телевізору, але у наших знайомих діти обожнюють саме цю іграшки. Тому тут як кому пощастить.
#Огляд фірмових іграшок #FisherPrice.
#Веселий горщик.

Ось і дійшла черга до нашої найулюбленішої іграшки від Fisher Price – «Веселий горщик». Коштує ця іграшка зараз десь 400 – 500 гривень. Але вона надзвичайна і діти дуже її полюбляють. Суть гри в тому, що дитині треба правильно засунути формочку до горщика і за це почути назву формочки або цифру, яка на ньому зображена. Іграшка дійсно дуже цікава, навіть мені усе в ній подобається))))Також коли дитина забирає формочки з горщика, то можна послухати декілька пісень. Уся гра супроводжується піснями.
#Огляд фірмових іграшок #Bkids.
#ХодункиШтовхачі від Bkids.

Не можу не розповісти Вам ще про наші ходунки – штовхачі від Bkids. Насправді звичайні ходунки (ті в котрих діти як у кріслі сидять) лікарі не радять купувати дітям і так уж завелося, що у нашій країні вони дуже популярні. Навіть скільки я не була за кордоном, звичайні ходунки я навіть у магазинах не бачила. Європейці дітям купують зазвичай ходунки – штовхачі, бо вони сприяють кращому анатомічному розвитку дитини. Тут дитина мусить сама тримати вагу свого тіла та сама рухає такі штовхачі. Ось на фотографіях наші штовхачі, які ми дуже любили та з якими ми дуже рано пішли самостійно.
#Огляд фірмових іграшок #Chicco.
#Дельфін від Chicco.

Звісно не можу пропустити цікаву іграшку Дельфін від ТМ Chicco. Купували ми його у Швейцарії за близько 18 доларів. Декілька днів тому бачила я в нашому місті таку ж іграшку за 300 гривень. Що в ній цікавого? Ця іграшка призначена для гри у ванній, бо дельфін не тоне у воді. Його можна відтягнути від плота і він потім сам на нього забереться. Дуже цікава іграшка та ця торгова марка дуже надійна та всі іграшки безпечні.
#Огляд фірмових іграшок #Fisher Price.
#Піаніно #КумедніЖучки від Fisher Price.

Продовжуючи невеликі огляди брендових дитячих іграшок не можу не написати про дуже цікаву та розвиваючу іграшку, як піаніно «Кумедні Жучки» Fisher Price. Коштувала ця іграшка минулого року близько 300 гривень. Вона дуже якісна та пізнавальна. Суть іграшки в тому, що коли нажимаєш на кнопку відповідний жучок вилазить. Жучки можна крутити та вони рухливі. Загалом це відмінна іграшка для дітей від 6 місяців.
Огляд фірмових іграшок #Fisher Price.
#Музична книжка Fisher Price.
Кожні батьки бажають здивувати свою дитину цікавими іграшками. Ось я відношусь до таких батьків і часто купую їм брендові #іграшки. Ось спробую зробити невеликі огляди і мабуть спробую іншим батькам розповісти основні відмінності цих іграшок від дешевих китайських аналогів.
Зараз розповім про музичну книжку від Fisher Price. Коштувала нам така книжка близько 350 гривень. Кожна сторінка музична та розвиваюча. Тут можна прослухати пісні або відповісти на цікаві запитання. Взагалі це наша одна з найулюбленіших іграшок. Щрдо звуку, то він дуже приємний і не дуже голосний, на відману від дешевих китайських аналогів.
#Раки.
Обожнюю раків з дитинства і пам’ятаю, як ми їли їх у необмежений кількості, бо ціна на них була нормальною. Але зараз раки настільки дорогі, що куштуємо їх рідко, але усе таки балуємо себе. Їсти в них особливо нема чого, тільки хвостик. А готуємо ми їх так – варимо у соленій воді з кропом декілька хвилин і усе. Далі насолоджуємося їх смаком. Як для мене, то раки набагато смачніше ніж креветки, але ж х коштують наваго дорожче вони.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).