Red17

Red17
Images
Friends (13)
Followers (21)
#Дощик
#Чернівці
Давно чекали дощу - і дочекалися. Ось що #дощик встиг зробити за дві години у Чернівцях.
#Відпочинок
#Яремче
#Дитина
Колись давно я частенько вибиралась у гори – і просто погуляти, і серйозно з палатками високо в гори. Та з народженням доньки закинула цю справу, й можливості особливої не було – для маленької #дитини потрібні відповідні умови. А ось минулого тижня вирішила, що моїй доньці вже час звикати до подорожей (їй 5 з половиною.). І хоча у мене в планах повести її у «справжні» гори, поки вирішила розпочати з легких прогулянок. Так ми поїхали у #Яремче (Івано-Франківська обл.) – влаштували, так би мовити, бюджетний #відпочинок. Електричкою з Чернівців до Коломиї, а звідти автобусом до #Яремче. Всього, приблизно, 3 години у дорозі й близько 40 гривень в одну сторону. Можу сказати, що для першої подорожі я обрала правильний час. Гуляли ми всюди пішки і, на мій подив, донька витримала такі прогулянки, навіть не скаржилась. Їй так сподобалось, що вмовила мене залишитись там на ночівлю. Кімнату знайшли швидко й обійшлась вона нам всього 150 грн.
За два дні ми облазили всю Яремчу, побачили знаменитий водоспад, гуляли у національному парку й бачили диких звірів – #відпочинок вдався, у #дитини море емоцій і вражень, я й сама отримала купу задоволення.
А ось і кілка фотографій з нашого відпочинку.
#Досвід
#Собака
#Укус
#Щеплення
#Сказ

Хочу поділитись із вами власним досвідом.
За традицією, 9 травня, на День Перемоги, ми ходимо на могилу до бабусі й дідуся – вони учасники війни. Цього року, також зібралися і я взяла із собою доньку.
На цвинтарі, як завжди, купа безпритульних собак. Але вони, зазвичай, нікого не чіпають. Ми вже пройшли кількох собак, які мирно грілися на сонечку, як із-заду підбігла собака і вкусила доньку за ногу.
Скажу чесно, ніколи не потрапляла у таку ситуацію. При собі, звичайно ж, ні мила, ні зеленки, ні йоду немає. Оговтавшись, знайшла машину і попросила у господаря з аптечки зеленку й пластир.
Коли ж ми приїхали до травм-пункту, тоді вже лікарі розказали мені, що потрібно було запам’ятати ту собаку або, навіть, сфотографувати її, щоб потім мати змогу обстежити її на #сказ. У такому випадку, дитині можна було б не робити #щеплення від сказу. А саму рану потрібно було одразу промити милом і замазати зеленкою, пластир не накладати.
Нам, все-таки, призначили лікування. Добре хоч, що тепер не 40 уколів у живіт, а 6 щеплень у ручку протягом 90 днів.
Сподіваюсь, що вам такий #досвід не знадобиться, але краще бути підготовленим.
#Літнійвідпочинок
#гори
#краса
#відпочинок
На вулиці теплішає, і, хочеш не хочеш, а починаєш замислюватись про #літнійвідпочинок. Море, на жаль, мене цього року нехай навіть і не чекає))) І, думаю, така ситуація не лише у мене. Та я, все ж, маю досить непогану альтернативу і хочу поділитись з вами.
Вже три роки поспіль я практикую #літнійвідпочинок у горах. Моїй донці лише 5 років, тому підніматись високо у #гори й ночувати у наметах поки не варіант. А отже, я обрала с. Мигове у Чернівецькій обл. Добиратись із Чернівців нам не довго (приблизно години дві), Проте, всі умови для #відпочинку з дитиною, чисте повітря, неймовірна #краса і спокій гарантовані.
Знайшла кілька фотографій і у хорошу погоду, й під час дощу – #краса неймовірна! А для дітей (окремо) там є й дитячі табори.
До речі, якщо когось зацікавить такий #відпочинок, можу допомогти – звертайтесь.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).